تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

شما چندین ماشین حفاری روتاری با ماشین کوچک ماشین را درک نمی کنید

- Jun 30, 2017 -

از طریق محل ساخت و ساز، شما می توانید ماشین آلات ساخت و ساز شلوغ را ببینید، به سایت ساخت و ساز می تواند ماشین کوچک ماشین حفاری و حفاری کوچک دوار درک درک، اما شما می دانید که مردم می دانند ماشین کوچک ماشین حفاری و کوچک حفاری دیفرانسیل دوار، اما اگر شما افراد بیگانه یا افرادی که تازه وارد شده اند لزوما نیستند، تشخیص دشوار است. زیر شاخه Huilong مکانیکی Xiaobian برای شما مقدمه کوتاهی در مورد تفاوت بین این دو دستگاه است.

کوچک ماشین حفاری و دکل حفاری کوچک دوار در واقع اصل کار است که قطعا یکسان است، زیرا دستگاه پیلینگ تنها نوع دیگری از دکل حفاری دوار است، اما برای جدا کردن تمایز، آن را در عمق حفره از تمایز، کوچک پیلینگ عمق حفاری ماشین عموما حدود 15 متر است و برای دکل حفاری دوار کوچک، جمع و جور آن، آسان برای استفاده، قطر و عمق حفاری بزرگتر از ماشین کوچک پیلینگ، می تواند به 30 متر چند عمق.

ماشین حفاری کوچک دوار استفاده از فشار خودسوزی و فشار سیلندر دو حالت حفاری، می تواند یک حفاری کوچک حفاری دوار عمیق عمیق 5-25 متر، مطابق مشخصات مختلف حفاری، محدوده قطر سوراخ شمع تا 600-1200mm . محدوده کاربرد محصول عبارتند از: لایه خاک، لایه خاک رس، لایه پرکننده، لایه سیلت، لایه سیلت، و برخی از پوسته های حاوی سنگریزه، شن و سنگ های هوادهی قوی؛ مناسب برای ساخت و ساز مسکن، کانال های با سرعت بالا راه آهن، حفاظت شیب، ساخت و ساز شهری، ساخت و ساز مدنی، ساخت و ساز جدید روستایی، تبدیل شبکه برق، محوطه سازی و پروژه های دیگر.

در نهایت، Xiaobian به یاد داشته باشید که شما نیاز به خرید مشتریان کوچک ماشین آلات حفاری، شما باید با توجه به نیاز واقعی خود را به انتخاب ماشین آلات ساخت و ساز مناسب، بدون توجه به آنچه که از تجهیزات استفاده می شود، باید مطابق با روش های استفاده می شود، بلکه تعمیر و نگهداری منظم تعمیر و نگهداری، به منظور اطمینان از تولید مطمئن.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط