تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

آیا تفاوت بین سطل و حامل و نوار نقاله چیست؟

- Jul 10, 2017 -

در مدرن سازی عملیات تولید، چه در صنعت آسیاب یا در بسیاری از صنایع دیگر، سایه نقاله، برخی از حمل و نقل عمودی، برخی از حمل و نقل هواپیما مجهز را می بیند. به طور خلاصه، مهم نیست که چه نوع حمل و نقل، همه برای عملیات تولید ما برای بهبود بهره وری، صرفه جویی در منابع انسانی و مالی، سری های کوچک امروز برای هر کسی برای معرفی سطل Hoist و تسمه نقاله.

اول از همه، نوار نقاله تسمه نقاله، نوار نقاله پیچ و غیره، عموما افقی هستند. تسمه نقاله استفاده از نوار (نوار)، غلتکی، موتور و دیگر سطوح انتقال است. نوار نقاله پیچ استفاده از چرخش مارپیچی برای حمل و نقل است. هیدرولیکی سطل یک دستگاه انتقال عمودی عمودی برای حمل انواع مواد دانه ای و خرد کننده در جهت عمودی یا زاویه ای بزرگ است. حامل یک انتقال عمودی است، با استفاده از کمربند یا زنجیری که به یکی از قیف (جوش داده شده توسط صفحه آهن) برای حمل انواع مواد مختلف، و سپس با دستگاه درایو (شامل موتور و سایر لوازم جانبی) متصل است.

در مقایسه، عملکرد بلند کردن سطل انتقال مواد در جهت عمودی و منطقه کوچک است؛ در شرایط بلند کردن ارتفاع، مسیر حمل و نقل به شدت کوتاه می شود و سیستم جمع و جور است و بالابر هیزم به طور کامل در محفظه محصور شده است و دارای ویژگی مهر و موم بهتر است، که می تواند آلودگی به محیط زیست را کاهش دهد.

مطمئنا، این که آیا یک بالابر بالابر یا تسمه نقاله است، جای مناسب برای استفاده از آن، تعداد زیادی از کاربران در خرید یا مطابق با نیازهای واقعی خود برای خرید وجود دارد. شانگهای Colliric تولید کننده حرفه ای از تجهیزات سنگزنی سنگ، از جمله تجهیزات فرز و تجهیزات جانبی، خوش آمدید مشتریان جدید و قدیمی برای خرید می آیند.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط