تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

آیا تفاوت بین یک حامل بیل و یک نوار نقاله چیست؟

- Jul 20, 2017 -

در عملیات تولید مدرن، چه در صنعت فرز، و چه در بسیاری از صنایع دیگر، می توانید سایه نقاله، برخی از حمل و نقل عمودی، برخی از حمل و نقل هواپیما را ببینید. به طور خلاصه، بدون توجه به نوع تحویل، برای عملیات تولید ما برای بهبود بهره وری و صرفه جویی در منابع انسانی و مالی، امروز Xiaobian به شما در مورد سطل Hoist و تسمه نقاله بگویید. تفاوت است.

اول از همه، نوار نقاله نوار نقاله، نوار نقاله پیچ، و غیره، آنها عموما افقی هستند. نوار نقاله استفاده از کمربند (نوار)، غلتک، موتور و دیگر انتقال افقی است. نوار نقاله پیچ توسط چرخش برگ اسپیلکی منتقل می شود. هیدرولیکی سطل در جهت عمودی یا در زاویه شیب بزرگ برای حمل انواع مواد پراکنده و شکسته استفاده می شود و تجهیزات انتقال عمودی به طور گسترده ای استفاده می شود. دستگاه کشش یک نوار نقاله عمودی است، استفاده از یک کمربند یا زنجیر برای اتصال یکی از قیف (ساخته شده از ورق آهن) برای حمل انواع مواد مختلف همراه با درایو (شامل موتور و برخی دیگر لوازم جانبی).

در مقابل، عملکرد بالابر سطل در جهت عمودی حمل و نقل مواد و رد پای کوچک؛ و برای افزایش ارتفاع، مسیر انتقال تا حد زیادی کوتاه شده است، به طوری که طرح سیستم جمع و جور است. و سطل Hoist همه بسته پوسته برای کار، یک مهر و موم بهتر است، که می تواند آلودگی محیط زیست را کاهش دهد.

مطمئنا، آیا حامل یا نوار نقاله سطل، محل مناسب خود را برای استفاده، اکثر کاربران در خرید و یا با توجه به نیاز واقعی خود را به خرید.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط