تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

دلیل عدم توازن تنش از طناب سیم کشی عمودی

- Jun 06, 2017 -

به منظور تولید تنش عمودی عدم تعادل تنش سیم طناب، برای رسیدن به تعادل طناب طناب باید در قطر طناب شیار و استفاده از روش اندازه گیری تنش برای تشخیص جابجایی طناب برای در نظر گرفتن، به طور موثر حل اختلاف تنش o، o همانطور که به طور عمیق hoist سیم طناب دستگاه تعلیق تعلیق خودکار دست زدن به گسل بیشتر بصری، آنها را در اینجا تکرار نیست، فقط برای تنظیم شرایط دیگر است که.

در عملیات عمودی بلند شش سیم سیم طناب طولانی حلق آویز ناسازگار است، چرخ اصطکاک 6 قطر طناب طناب متناقض است، دو دلیل است که اساسا با ظهور همراه است. 6 انسداد طول سیم طناب ناشی از خم شدن سیم طناب، سیم طناب و تغییر شکل نیروی پد اصطکاک، در کمان اصطکاک رخ می دهد peristalsis نسبی. استحکام کششی ارتعاشی سیم طناب شیب اصطکاک اصطکاک اصطکاک پد اصطکاک پوشیدن، به طوری که قطر چرخ اصطکاک کوچکتر می شود، این دو عامل مکمل است، بنابراین تنظیم طول شش سیم سوئیچ طناب کلید حل مشکل است.

اول، تعیین عدم تعادل تنش

در طول عملیات قفس، مشاهده می شود که میزان انبساط و انقباض تعلیق متعادل کننده خود محدود شده است و طول طناب را نمی توان جبران کرد.

دوم، سازگاری پارامترهای طناب

در اصطکاک چند لثه دستگاه کشش عمودی، انتخاب سیم طناب باید اطمینان حاصل شود که پارامترهای متناظر شامل خواص مکانیکی (مقاومت خستگی، مقاومت کششی، مقاومت خمشی، مدول الاستیک) و هندسه (قطر عرضی، وزن واحد) ، برای اطمینان از اینکه همان قطعه نورد از همان دسته سیم در همان پیچ و تاب ماشین، جایگزین طناب سیم کشی عمودی نیز باید با همان مواد ساخته شده از عملکرد مشابه، همان اندازه از پد اصطکاک جایگزین شده است.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط