تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

الزامات ایمنی ایمنی برای تجهیزات جرثقیل جرثقیل

- Jul 10, 2017 -

1. جرثقیل جرثقیل برقی باید شرایط زیر را داشته باشد:

(1) هنگام نصب باید پایه بایستی پایدار و جامد باشد، زهکشی اطراف انعکاس یافته است، لنگر مجموعه قابل اطمینان است و باید در موقعیت کار قرار گیرد باید بتواند پرسنل فرماندهی را ببیند و اشیا را بکشاند یا بلند کند.

(2) جرثقیل جرثقیل باید جرثقیل و زمین را بررسی کنید، جفت الاستیک باید ثابت نکنید. و باید قبل از استفاده، باید تجهیزات ایمنی، تجهیزات حفاظتی، سیم کشی برق، 0 یا خطوط زمینی، دستگاه های ترمز و طناب را بررسی کرد.

(3) جرثقیل جرثقیل استفاده از کمربند و یا بخش انتقال دنده باز، باید پوشش محافظ را تنظیم، رول راهنمای را نباید استفاده شود برای جلوگیری از قرقره صفحه.

(4) جهت چرخش درام باید با جهت نشان داده شده روی سوئیچ کنترل مطابقت داشته باشد.

(5) جرثقیل جرثقیل فاصله از خط مرکزی به اولین گیربکس هدایت، حلقه جرثقیل باید بیش از 15 بار برابر عرض رول باشد، و غلتک خالی نباید بیشتر از 20 برابر عرض پره باشد . هنگامی که سیم طناب در موقعیت متوسط ​​قرار گرفته است، قطر باید عمود بر محور حلقه باشد و عمودی آن باعث انحراف 6 درجه می شود

(6) طناب باید با حلقه و قفس حلق آویز محکم، نه با قفسه یا اصطکاک زمین، عبور از جاده، باید دستگاه حفاظت عبور را تنظیم کنید.

7. ساختار دریک جرثقیل ساده است، ظرفیت بالابر بزرگ است، به هر یک از کابل ریشه تکیه می کنند، به طور مساوی قطر اصلی را بکشید تا عمودی نگه داشته شود. تا زمانی که یک لنگر زمینی کمی شل شود، می تواند باعث شیب قطب اصلی و حادثه بزرگ شود. بنابراین، قبل از بلند کردن بارهای وزن سنگین، باید یک فرد برای بررسی درجه شرکت Anchorage وجود داشته باشد. تمام کابل ها باید یکنواخت نیروی تحمل باشند، میله اصلی بایستی به صورت عمودی نگه داشته شود.

8. Derrick Crane هنگام کار، سیم طناب سوار جرثقیل باید در حالت کششی باشد. دستگاه کششی باید کنترل کننده ایمنی را داشته باشد.

9. هنگامی که عمل جابجایی در یک منطقه کوچک حرکت می کند، روش تنظیم طول کابل را می توان برای ثابت نگه داشتن میله اصلی در حالت عمودی استفاده کرد. هنگامی که جرثقیل حرکت می کند، پایه آن باید با کفی های باربری و غلطک ها کشیده شود و بازوی بلند بر روی جلو حرکت می کند. هنگام حرکت، قطب اصلی نباید شیب بگیرد، انگیختگی طناب باد کابل باید سازگار باشد. اگر فاصله دور باشد، به علت محدودیت های طناب باد کابل، فقط می تواند برای جداسازی و انتقال پس از نصب مجدد استفاده شود.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط