تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

ویژگی های ایمنی و ریسک بالای سریع جرثقیل

- May 19, 2017 -

1. مواد بالابر بالابر بالابر بالابر بزرگ، به طور کلی بر وزن و چند تا چند صد تن. روند بلند کردن جابجایی اجسام سنگین در هوا است. به عنوان کیفیت بار، موقعیت بالا، که دارای انرژی بالقوه بالایی است. در صورت تصادف، انرژی پتانسیل بالا به سرعت به انرژی جنبشی بالا تبدیل خواهد شد.

2. جنبش چند بعدی بر خلاف دیگر ماشینهای ایستا، سریع ساختن جرثقیل باید در طول عملیات به طور کامل حرکت کند و روند بلند کردن با استفاده از ترکیبی از مکانیسم های چندگانه به دست می آید. هر سازمان دارای تعداد زیادی از ساختار پیچیده، اشکال مختلف، حرکات مختلف، سرعت متغیر قطعات متحرک، همراه با بار سه بعدی از فضای سه بعدی است، به طوری که تشکیل خطر ابتلا به منبع و بیشتر تخصص پراکنده

3. محدوده وسیعی از جرثقیل سنگین سریع ساختار بزرگ فلز در سراسر کارگاه و یا محل کار، در بالای تجهیزات دیگر، امکانات و ساخت و ساز جمعیت، مواد آسانسور سریع ساختن جرثقیل می تواند با مورد بار، سریع نصب بخش جرثقیل یا حرکت کلی در طیف گسترده ای عملیات، در حالی که افزایش منطقه عملیاتی، بلکه افزایش دامنه تاثیر خطرات.

4. فرآیند جابجایی کار از طریق زمین کارگران بخش است که اشیاء حلق آویز، قلاب، تخلیه، بلند کردن سریع جرثقیل را برای دستکاری سریع آسانسور جرثقیل مواد، با توجه به دستورالعمل زمین، از طریق فضا، اشیاء حلق آویز به موقعیت تعیین شده از یک سری از لینک ها. هر بار که چرخه بلند کردن، باید همکاری چند جانبه برای تکمیل، بدون توجه به اینکه چه بخشی از مشکل، احتمال دارد اتفاق بیفتد.

5. پیچیدگی شرایط عملیاتی در داخل جرثقیل سریع نصب، تجهیزات زمینی، کارکنان متمرکز؛ در جرثقیل در فضای باز، شرایط آب و هوایی و محل های مختلف را تحت پوشش قرار می دهد؛ در عملیات شبانه، تحت شرایط عملیاتی شرایط نور تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. علاوه بر این، طیف گسترده ای از مواد، از جمله قطعات، فله، مایع، مخلوط جامد و مایع و مواد دیگر، اشکال مختلف. علاوه بر این، جرثقیل های متحرک شامل زمین و محیط اطراف و بسیاری از عوامل دیگر نیز می باشند.

انواع اصلی تصادفات جابجایی عبارتند از:

1. اشیاء سنگین آسیب می رساند

2. سریع جرثقیل پاکسازی شده است

3. آسیب به سازه های فلزی

4. پرسنل آسیب رساندن

5. آسیب های فرزکاری و خرد کردن

6. شوک الکتریکی

7. آسیب مکانیکی دیگر


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط