تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

بازنگری طبقه بندی سطل در حال بارگیری

- Jun 30, 2017 -

بالابر هیدرولیکی به طور گسترده ای در ذخیره سازی دانه، دانه و روغن و فرآوری خوراک در تجهیزات انتقال استفاده می شود. پایه عمدتا از پوسته، قیف تغذیه، چرخ دم، دستگاه کشش، دستگاه تمیز کردن و سایر قطعات تشکیل شده است.

تمیز کردن دستگاه برای رعایت موارد زیر: راحتی باز و بسته و مهر و موم خوب. سازندگان تجهیزات، استفاده عمومی از هیئت مدیره، از طریق کارت در چوبه در داخل و خارج برای کنترل باز و بسته شدن دروازه تمیز کردن. ساختار چیپس ساده، آسان برای ساخت، آسان برای استفاده، برای دستیابی به الزامات عمومی مهر و موم است. اما برای ظرفیت انتقال بیش از 50 تن در ساعت از بالابر، استفاده از خرابی به علت ذخیره کرسی های بیشتر یا به دلیل دانه های پراکنده به چوبه، در نتیجه دشوار است به خارج از هیئت مدیره، همراه با اپراتور اغلب هیئت مدیره ضرب و شتم، هیئت مدیره آسان به تغییر شکل، افزایش مشکل استخراج کارت.

همراه با نمایش چند حزب، دستگاه تمیز کردن بخشی از بهبود یافته است. دستگاه تمیز بهبود یافته عمدتا از مواد تمیز، بستن سریع و شفت قابل جدا شدن تشکیل شده است. دستگاه حفاری سطل دارای ویژگی های زیر است:

(1) استفاده از کلیپ های سریع و شفت قابل جابجایی، می تواند باز و بسته شدن کارت تمیز کردن را کاهش دهد، برای حل مشکل اصلی کارت آسیب دیده، عملیات راحت تر J Jie Jie.

(2) پس از از بین بردن شفت، شما می توانید تخته تمیز حذف، بر فضای مواد تمیز تاثیر نمی گذارد.

دو نوع بارگیری هیدرولیک وجود دارد: یعنی حفاری و جریان. نوع D و نوع HL برای استخراج نوع استفاده می شود. در حقیقت، این نوع حفاری به شدت بیانگر ترکیبی از سبک و سبک حفاری است. مواد در سطح 450 یا 60 با سطح است. زاویه راه بالاتر از پایه بالابر 1.2 تا 1.4 متر ارتفاع به بالابر، 60٪ تا 70٪ توسط یک بپاپ دور، تنها 30٪ تا 40٪ از مواد برای رسیدن به قیف، به خصوص D هیزم، وضعیت آشکارتر است. بنابراین، این تنها ترکیب سبک و روش بارگذاری حفاری است. این را می توان مشاهده کرد، روش بارگیری هیدرولیکی سطل باید به سه (1) سبک حفاری تقسیم شود؛ (2) جریان ورودی؛ (3) جریان.

وظیفه بالابر هیدرولیک این است که مواد از نقطه A به نقطه B را بالا ببرند. بسته به نحوه کارکرد آن، ارتفاع بلندمدت ناکارآمد برای روند بارگیری و روند تخلیه باید داشته باشد. در حصول اطمینان از عملکرد ایمن و قابل اطمینان تجهیزات تحت شرایط کاهش ارتفاع ناکارآمد خود، صرفه جویی در ساخت و ساز مدنی، سرمایه گذاری در تجهیزات و کاهش هزینه های عملیاتی، نگهداری آسان مهم است. در زیر نحوه کاهش ارتفاع فرآیند بارگیری توضیح داده شده است.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط