تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

روش تعمیر و نگهداری بلبرینگ یاتاقان سریع جرثقیل

- Sep 25, 2017 -

پشتیبانی سریع جرثقیل از جرثقیل سریع نصب جرثقیل سریع جرثقیل مهم "جفت" سریع جرثقیل نصب است، بنابراین تعمیر و نگهداری آن بسیار مهم است. در اینجا چگونگی مراقبت از حلقه چرخش سریع جرثقیل:

در اجرای کار تعمیر و نگهداری، ابتدا باید توجه داشته باشید که خطر کشیدن به چرخ دنده چرخشی، خرد کردن و کاهش ریسک وجود دارد. در نگهداری بازرسی، برای اطمینان از اینکه موتور شروع به چرخش و عمل ضروری لازم است، هر کارمند تعمیر و نگهداری در بازو اصلی، در ماشین و منطقه خطر بین چرخ یا خارج شدن و خطر بین ناحیه چرخ، اپراتور سریع جرثقیل (به جز در اتاق راننده).

بازرسی از پیچ و مهره های پشتیبانی دوار

1، جرثقیل سریع نصب هر بار قبل از کار و یا حداقل یک بار در هفته، بازرسی بصری از پیچ و مهره پشتیبانی چرخش؛

2، پشتیبانی دوار برای اولین بار پس از 100 ساعت کار، باید بررسی کنید که آیا پیچ و مهره های شل، 300 ساعت اول کار و سپس یک بار بررسی کنید؛ پس از هر 500 ساعت کاری برای بررسی یک بار؛ شرایط سخت برای کوتاه کردن فاصله بازرسی.

3، پشتیبانی چرخشی در نصب قبل از اولین بار با گریس لیتیم مبتنی بر؛

4، پیچ و مهره ها را عوض کنید، پیچ ها را پاک کنید، بعد از سفت کردن چسب سفت شدن موضوع را اعمال کنید؛ مطابق با کتابچه راهنمای کاربر و الزامات جدول سریع جرثقیل استفاده از جرثقیل های سریع نصب شده، و یا بر روی درخواست چک کردن پیچ و مهره های اتصال، شما می توانید از خطر خستگی پیچ ها اجتناب کنید

بازرسی معمولی از یاطاقان دنده

1، به طور مرتب انعطاف پذیری چرخش را بررسی کنید؛ مانند کشف سر و صدا، شوک باید بلافاصله بازرسی را متوقف کند، در صورت لزوم عیب یابی، نیاز به برچیدن است؛

2 به طور منظم برای بررسی اینکه آیا چرخ دنده حلقه یا شکسته، با یا بدون دندان نیش، لکه دار کردن، لایه برداری سطح دندان و غیره؛

3، به طور مرتب شرایط آب و هوایی را بررسی کنید، اگر در صورت بروز آسیب دیده، مهر و موم نوار باید جایگزین شود، اگر پیدا کردن باید به موقع تنظیم مجدد. روانکاری چرخش چرخ دنده چرخ دنده چرخ دنده در کارخانه با روغن ضد زنگ پوشانده شده است، این دوره زنگ زدگی به طور کلی 3 تا 6 ماه است، بیش از معتبر، باید به موقع با روغن ضد زنگ پوشیده شده است.

حلقه انفجار را روغن کنید

مسابقه باید با توجه به شرایط کاری روان شود. پس از اولین ساعات کار 50 ساعت کاری، مسابقه باید با گریس پر شود و پس از آن هر 300 ساعت کار تزریق شود. پشتیبانی قاعده باید قبل و بعد از مدت طولانی با گریس پر شود. اگر از جارو بخار بخار یا یک اسپرینکل ثابت برای تمیز کردن جرثقیل سریع نصب استفاده کنید، لازم است اطمینان حاصل شود که آب به اتصال پشتیبانی نمیشود نفوذ کند و سپس حلقه زاویه چرخش باید روان شود.

چسب زدایی باید در مورد پشتیبانی آهسته رانندگی چرخانده شود، هنگامی که روغن از مهر و موم زمانی که سرریز تکمیل شده است، سرریز گریس یک لایه از فیلم، از نقش مهر و موم شده است.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط