تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

لفینگ جرثقیل سیم کشی مربوط به دانش

- Oct 26, 2017 -

1، تنظیم ایمنی طناب Luffing Crane چیست؟

A: با توجه به "قوانین ایمنی ماشین آلات بلند کردن" در مقررات طناب:

1 سیم طناب با طول متغیر در یک پیچ پیچ در عرض سیم شکسته نباید بیشتر از 10٪ از کل سیم طناب باشد.

ساییدگی شعاعی 2 یا خوردگی بیش از 40 درصد از قطر اولیه باید کمتر از 40 درصد باشد، با توجه به مقررات تعداد ضایعات سیم شکسته؛

3 Luffing به حالت تعلیق جرثقیل جرثقیل فلزات گرما و یا کالاهای خطرناک، تعداد ضایعات سیم طناب، سیم پیچ Luffing Crane را با نیمی از استاندارد برداشت می کند.

4 برای انطباق با ISO2408 (کلیه مشخصات سیم طناب مشخصات "ساختار استاندارد از مقررات سیم طناب، ضایعات سیم سیم شکسته باید مطابق با مفاد GB5972-86؛

5 طناب سیم دارای آشکارسازی خوردگی می باشد.

6 سیم بیرونی خارجی بیرونی نوع قفس پرنده باید از بین برود.

2، تلفن همراه Luffing جرثقیل مورد استفاده در طناب اصلی چند دسته وجود دارد؟

A: طناب بر اساس استفاده از جرثقیل Luffing، عمدتا به سیم طناب بلند و سیم طناب متغیر تقسیم می شود.

سیم طناب متفاوت دارای ویژگی های زیر است:

یک ثبات قوی است. سیم طناب متغیر با یک لایه از لایه پلاستیکی، سیم طناب و مزایای استفاده از تمام هسته فولاد به یک. هسته فولاد مستقل به طور کامل روان شده، ابتدا با یک لایه بالشتک پلاستیکی پوشیده شده و پس از آن رشته بیرونی در یک مارپیچ بر روی آن زخم ایجاد می شود که یک لایه پلاستیکی از سیم طناب منحنی ایجاد می کند. لایه پلاستیکی یک لایه بافر ایجاد می کند که پایه رشته های رشته ها را تشکیل می دهد که بخش های مختلفی از سیم را مرتفع می کند و حتی در برابر بزرگترین نیروی خارجی می تواند پایداری طناب را به عنوان لباس زیر حفظ کند. سیم طناب در بار ضربه تحت اکثر موثر ترین راه).

دوم، روانکاری بالا. تغییر طناب به هسته مستقل فولاد در حالت کاملا مهر و موم شده، مواد روانکاری داخلی را از دست نخواهید داد، برای اطمینان از اینکه روانکاری بدون سر و صدا از طناب. سوم، مقاومت بالا به اکستروژن سیم طناب متنوع نسبت به سیم طناب بلند، استفاده از فرکانس پایین، اما همیشه حمل بار بزرگتر است. تمام ساختار اکستروژن طناب سیم طناب متغیر، در یک قطر قطر خاص برای افزایش سطح سیم متقابل متقاطع، به طوری که تحت شرایط مشابه بیشتر ضد اکستروژن.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط