تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

مقدمه و طبقه بندی جرثقیل دریک

- Jul 10, 2017 -

Derrick Crane اشاره به نصب ثابت جرثقیل ها، معمولا در بندر استفاده می شود. Derrick Crane، همچنین به عنوان میله یا میله های کششی شناخته می شود، آسانسور ساده است. این نوع جرثقیل ویژگی های ساخت ساده، نصب و تخریب راحت، وزن سنگین و محل ساخت و ساز محدود را دارد. به ویژه بالا بردن قطعات و فقدان دستگاه های بلند بلند بلندپرواز، این نوع تجهیزات بلند کردن واضح تر مزایای آن است. اما این نوع جرثقیل ها نیاز به نصب بیشتر طناب کابل کابل، در حال حرکت دشوار است. علاوه بر این، شعاع بلند کردن آن کوچک است، انعطاف پذیری ضعیف است. بنابراین، Derrick Crane به طور کلی برای اجزای سنگین تر، کارهای سنگین تر جابجایی، سایت های ساختمانی باریک و عدم وجود سایر ماشین آلات مناسب بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

Derrick Crane با توجه به مشخصات ساختاری می توان به سه شکل زیر تقسیم کرد:

(I) کشش یک پا

میله کشش تنها به تقسیم می شود: چوب کشش تنها چوب پا، لوله فولادی یکپارچه پا کشیدن و میله کشویی یکپارچه یکپارچه.

میله کشش تنها با کشیدن میله، گروه کشش کشویی، بالابر، کابل طناب کابل و لنگرگاه تشکیل شده است. تعداد طناب های کابل کابل به طور کلی تعداد ریشه است، حداقل حداقل کمتر از 4. اهرم کشیدن بلندتر از زاویه 10 درجه بیشتر نیست. جنبش اهرم جلو و عقب توسط پایین تریلر انجام می شود. (ساخت یک میله کششی یک پا)

پایه چوبی قطب را برای بلند کردن وزن درون 100 کیلو ولت افزایش می دهد، ارتفاع بلند کردن عموما 8 تا 15 متر است، لوله فولادی قطب را برای بلند کردن وزن برای رسیدن به 300 کیلو ولت افزایش می دهد، ارتفاع بالایی 20 متر است؛ نوع شبکه به تنهایی کشش قطب را برای بلند کردن وزن برای رسیدن به 1000kN، ارتفاع بلند می تواند به 70m رسیدن.

(ii) شخصیت کشیدن اهرم شخصیت

کشش دهنده چرک معمولا از دو چوب گرد یا دو لوله فولادی ساخته شده است که سیم طناب را با سیم پیچ و یا قطعه آهن متصل می کنند. مزیت آن این است که ثبات جانبی بهتر از میله کششی یک پا است، تعداد کابل های مورد استفاده در کابل کوچک است، اما محدوده فعالیت جزء کوچکتر است. پایین میله میتر با یک اهرم یا کشیدن طناب برای توازن رانش افقی فراهم می شود و زاویه دو بار معمولا حدود 30 درجه است. فرد به قطار می برد تا میله را به جلو بچرخاند، در عقب دو طناب باد کابل دارد. برای اطمینان از ثبات پایین میله بالابر، یک راننده راهنمای در پایین یک میله کشش نصب شده است، و کابل بلند به وسیله سیم طناب دیگری متصل به لنگر نصب شده است.

دور موک لغزان کلمه، با شروع وزن 40 ~ 140kn، کشش میله طولانی 6 ~ 13m، قطر کوچک دور گرد قطر 200 ~ 340mm؛ فولاد لوله کشش چنگک صاف، با شروع وزن 100kN، کشیدن طول میله 20m، لوله فولادی 273mm، ضخامت دیوار 10mm؛ وزن 200kN، طول میله، ضخامت دیوار 7m.

(iii) کشیدن کانتینر

کشش دهنده کشویی یک بازوی بلند در وسط یا 2/3 ارتفاع یک پا است. این با ارتفاع بالا بلند و شعاع بالابر بزرگ مشخص شده است، و زاویه نوسان دست جرثقیل نیز بزرگ است. با این حال، جرثقیل دارای ظرفیت بالابری کوچک است و برای جابجایی اجزای سبک وزن مورد استفاده قرار می گیرد. بازوی بلندپرواز نیز می تواند بر روی دره نصب شده و تبدیل به یک میله کشویی Derrick شود.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط