تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

توضیحات مفهومی جزئیات جرثقیل سریع

- Sep 25, 2017 -

جرثقیل سریع نصب و راه اندازی انواع بالابر عمودی و حمل و نقل افقی از اشیاء سنگین چند جرثقیل سریع نصب است. همچنین به عنوان سریع جرثقیل شناخته می شود. در اینجا به شما شرح مفصلی از ویژگی های تایر سریع جرثقیل نصب:

تایر سریع جرثقیل با استفاده از کابین رانندگی و بلند کردن اتاق کنترل ترکیب مشخص شده است، جرثقیل Frost erecting خزنده (جرثقیل سریع نصب شده) تکامل یافته، بدن پیاده روی مسیر و راه رفتن بخشی از قاب به یک تایر، به غلبه بر جرثقیل های سریع خراشنده (جرثقیل های سریع نصب خزنده) در جاده ها ناشی از کمبود آسیب، متعلق به ماشین آلات حمل و نقل مواد است.

برخی از ویژگی های کارکرد تجهیزات بلند کردن حرکت متناوب است، یعنی، در یک چرخه کار در مواد، حمل و نقل، تخلیه و سایر اقدامات مکانیسم مربوطه، کار متناوب است، سریع ساختن جرثقیل در توسعه بازار و استفاده از بیشتر و بیشتر به طور گسترده ای.

با توجه به این واقعیت که در حلقه ها و بالابرها تصادفی نیست، اغلب تصادفات و سرعت سفر سریع تر از جرثقیل های سریع نصب شده (سریع جرثقیل خزنده) هستند. عملیات پایدار و سنگین است و می تواند در یک محدوده خاص لغو شود. ، فشار تایر برای پاسخگویی به شرایط، حلق آویز از زمین باید 50CM تجاوز نمی کند؛ راه رفتن طولانی مدت با بار را ممنوع کنید. به منظور اطمینان از ایمنی عملیات، داخلی فعلی اساسا ممنوع است که نواختن عملیات جابجایی را ممنوع کند.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط