تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

رهبر گروه تیپ Huaxia: Xia Chunting Transformation of the Industrial Transformation Road

- Jun 19, 2017 -

هزاران مایل از خط ساحلی، نقاشی چشم انداز. در بهترین مثال از زندگی انسان از شهر - چین Weihai، چنین رفتاری وجود دارد، او Chengshan از قافیه، راضی است که امواج دریا، کوه ها و دریا به عنوان حامل طبیعی ترین فرهنگ، برای ایجاد یک تمرکز از پنج هزار سال تمدن چینی از شهر حماسی.

گروه Huaxia Brigade Group با موفقیت طرح ساختمان گردشگری فرهنگی وهیجی و پروژه پیچیده گردشگری فرهنگی شهر Xiamen را به انجام رسانده است. این پروژه با طرح گردشگری مجتمع فرهنگی وهیگه، منطقه چینی Weihai، نمایش لندن چینی، Weihai fugue ocean world و بسیاری از مارک های گردشگری دیگر است. Weihai Huaxia شهر، "نمایشگاه ملی صنعت فرهنگی صنعت،" "تظاهرات ملی تفریحی تظاهرات"، "پارک تظاهرات صنعت استان صنعت استان شاندونگ"، "پتانسیل بالا ده پارک تمدن چین"، "بهترین جایزه پارک صنعت چین چین" و به زودی. عملکرد چشم انداز در مقیاس بزرگ - افسانه چینی، به نام "پتانسیل چین از ده بازی برتر از تم های واقعی"، "شاندونگ ترین تکان دهنده گردشگری هنرهای نمایشی"، "برند شاندونگ" سرگرمی جایزه سرگرمی.

این بنیانگذار سرزمین مقدس کوه است، رئیس گروه چین سفر - شیا چینگینگ.

به عنوان یک شاهزاده سابق برج چین، به نام شیا چینگینگ، من اعتقاد دارم که بسیاری از مردم با آن آشنا نیستند. در سال 1985، او شروع به پخش سیم لوله با 48 دلار کرد. در سال 1994، او به یک ماشین ساخت و ساز تبدیل شد. تا سال 1998، او به رهبر کشور در صنعت ساخت و ساز تبدیل شده است، با سهم بازار 28٪ و 30 سال برای کشور. میلیارد یوان. با یک گروه Huaxia گروه خود تاسیس شده است، پس از 30 سال توسعه، تنها تولید شرکت های ساخت و ساز ماشین آلات، رشد سریع صنعت متقابل، مدرن سازی چند منطقه از گروه های بزرگ شرکت، مجموع دارایی های شرکت از 15 میلیارد یوان

در سال 2003، شیا چینگ تمرین بزرگی را زمانی که وضعیت، زرق و برق دار تبدیل به صنعت گردشگری فرهنگی برای ورود، پایه از صنعت دوم به تبدیل صنعت سوم و ارتقاء جاده.

موارد زیر همانند "

نمایش شهر چینی

درباره ایده های توسعه صحبت کنید

Xia Chunting در توسعه شرکت ها در جاده چنین چیزی گفته است. "نیافتن چنگال خر، همیشه در اطراف جاده سنگزنی، هیچ راهی برای خروج وجود ندارد، ما باید صورت بگیرد و به طور فعال در رقابت ناسالم شرکت کنند، در غیر این صورت آن را قبل از رقابت منظم می میرند. ساخت و ساز چینی و اروپا امروز اروپا امروز، چین است فردا، هنگامی که ساخت و ساز اروپا شروع به تدریج زمان را کاهش می دهد از طرف کسب و کار برج دکل ما محصولات Chaoyang نیست، بلکه یک محصول مرحله، بنابراین من باید در ثبات در توسعه بقاء

"آیا به اصطلاح" مردم بدون پیش بینی، نگرانی نزدیک باید وجود داشته باشد "، من همیشه به خودم یادآوری می کنم، اما همچنین برای یادآوری کادر های متوسط ​​ما، باید یاد بگیریم که برنامه ریزی کنیم، مراقب باشید. در طول گذشته، جایی که این رویداد باید وجود داشته باشد. او گفت: "او هرگز به جهنم، که به جهنم نرفته است، روح قربانی نداشته و قادر به فکر کردن به جهان است که تمام الگوی بزرگ را شامل می شود. گیل گیتس گفت که او همیشه لباس پوشیدن داشته است تلسکوپ برای دیدن جهان، Hu Xueyan است که مردم یک چشم انداز شهرستان می تواند تنها کار یک شهرستان را انجام دهد، و چشم جهان می تواند کسب و کار در جهان انجام دهد. من می خواهم از آنها یاد بگیرند، چشم خود را طولانی، به جای فقط در جلو نگاه کردن.

منطقه Weihai Huaxia شهرستان از سایت برای معدن شهرستان مرکز Weihai، این منطقه تنها مهم ترین شش معدن را در مساحت 936 هکتار نابود کرد، کل مساحت 44 معدن جمع شده 3767 هکتار. در محیط اطراف برای از بین بردن ساخت و ساز های کوهستانی جاذبه های توریستی بزرگ، بسیاری از مردم به نظر غیرممکن هستند، بنابراین Xia Chunting نیز به نام "احمق" معرفی شد.

در سال 2003، در تابستان تابستان از "احمقانه" تحت رهبری عمومی، چین تیم گردشگری گروه بیش از ده سال پروژه تعمیر معادن آغاز شده است. "طی دوره تعمیر کوه، ما از بیش از 130 وسیله نقلیه برای حمل و نقل 56.9267 میلیون متر مکعب خاک استفاده کردیم، به ترتیب معدن 44 را در بر گرفت، حجم مخزن 35، 11.27 میلیون درخت، سرمایه گذاری تجمعی 4.43 میلیارد یوان، در یک تپه های ناپایدار بر روی گودال، برای ایجاد یک کوه زیبا، اما همچنین شامل فرهنگ شرقی شرقی از Shengjing انسان است. "شیا چینگینگ گفت.

Huaxia City امروز، بیش از سی دریاچه نقطه، بیش از 20 دامنه چشم انداز هومیوپاتی، ساختمان باستانی شمال و جنوب از جوهر محل جدید به فن آوری مدرن است. قله قلعه، آب پاک، آسمان آبی، ابرهای سفید، پس زمینه وسیع شهر چینی است؛ معماری، فرهنگ، فولکلور، هنرهای نمایشی، جذاب ترین عناصر شهر چینی است. در سال 2007، افزایش ویرانه های معدن شهر چینی رسما افتتاح شد. پس از هشت سال عملیات، تعداد گردشگران به 7.11 میلیون مسافر رسیدن، که گردشگران 2014 به 1.2 میلیون نفر می رسد. همچنین در همان سال، شهر چین به عنوان پایه تظاهرات صنعت فرهنگ ملی نامگذاری شد. در پایان سال 2015، منطقه شهری چین، با موفقیت به تصویب رسید، مدیریت گردشگری ملی سازماندهی شده "بررسی کارشناسان کیفیت چشم انداز کلاس توریستی کلاس 5A"، که در فهرست ذخیره منظره سطح ملی 5A قرار دارد.

موارد زیر همانند "

نمایش شهر چینی

بحث در مورد کسب و کار

"اگر میخواهید یک زندگی خلاقانه داشته باشید، نباید بیش از حد در مورد گذشته نگران باشید. باید توجه داشته باشید که چه کسی هستید، شما هر کاری را انجام دادهاید تا جهان خارج را کنار بگذارید، همیشه میخواهید تصویرتان را اصلاح کنید، اما باعث میشود شما این همیشه پیشگام است. "این یک بخش از استیو جابز است، به نظر وی، کسانی که خلاقیت دارند باید یک زندگی غنی داشته باشند.

شیا چینگینگ ممکن است این قسمت را ندیده باشد اما او این کار را به طور سه گانه انجام داده است: از لوله سیمان به جرثقیل برج، از داروسازی به املاک و مستغلات، از نقاشی و خوشنویسی برای سفر، Xia Chunting هر گام به انتقاد جذب شده است، سفر، بسیاری از مردم به نام "دیوانه"، "احمق" بود.

بر طبق اصل معدن و محيط اطراف شرايط خاص، طبق اصل حقيقت جستجو از حقيقت، بر طبق اصل حقيقت جستجوي حقيقت، چرخش 360 درجه قبل و بعد از سالن اجتماعات بزرگ واقع در یک معدن بزرگ، تعمیر و نگهداری کوه های اطراف، آمار مرحله واقعی چشم انداز واقعی، اولین هفت منطقه 360 درجه در مقیاس بزرگ چشم انداز واقعی اجرا کنندگان.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط