تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

طبقه بندی و طبقه بندی Derrick Crane

- Jun 19, 2017 -

Derrick Crane دارای یک محصول ساده، مونتاژ و جداسازی آسان از وزن (تا 1000 kN بالا) است که توسط زمین و سایر ویژگی های محدود شده است. اما انعطاف پذیری آن ضعیف است، شعاع کار کوچک است، حرکت دشوارتر است، و نیاز به کشیدن بیشتر طناب باد کابل، آن است که به طور کلی فقط برای نصب پروژه های مهندسی متمرکز تر است.

Derrick Crane را می توان تقسیم کرد: میله های تک سفت، میله ها، میله های کنسول و کابل کابلی Derrick Crane.

تنها پا

تک میله توسط میله، بلند کردن گروه رول، بالابر، کابل طناب و لنگر و اجزای دیگر. هنگامی که استفاده می شود، میله باید به صورت قاعده ای بیش از 10 "نگه داشته شود تا زمانی که اجزاء برداشته شود به میله ضربه زده نشود. پایه میله را می توان کشید تا حرکت کند. ثبات میله به طور عمده وابسته به طناب کابل و پایان طناب در بالای مگس ثابت، انتهای دیگر ثابت شده در لنگر، طناب کابل به طور کلی به 4 تنظیم شده است. بر اساس مواد تولید مختلف، چوب به تنهایی پا از میله، لوله فولادی فولادی و یکپارچه سازی یکپارچه به سبک فلز و غیره.

کلمه میله

میله کلمه از دو سیاهه یا دو لوله فولادی با سیم یا طناب ساخته شده است. دو میله در بالا به یک زاویه 200 تا 300 زاویه با کشش یا طناب در پایین تقسیم می شود تا رانش افقی خود را با هم مقایسه کند. یکی از میله ها با یک رول راهنمای در پایین میله، که به ماشین بالابر متصل است و توسط سیم طناب متصل به لنگر متصل است، اطمینان حاصل شود که در طول بلند کردن

پایین جامد میله ی کلمه به سمت چپ است، اما شیب نباید بیش از 1/10 باشد، و در جلو، پشت استفاده از دو طناب کابل باد کشیدن گره.

مزیت میله این است که ثبات جانبی بهتر است و طناب کابل کمتر است. مضرات این است که فعالیت های اعضای بالابر کوچک است.

برای نصب ستون های سنگین و یا سایر اجزای سنگین.

3. میله های قوطی

در وسط میله میله یا 2/3 ارتفاع نصب شده در رونق، یعنی، به میله قوطی. میله بلند می تواند چرخانده شود و نوسان یابد، همانطور که در شکل 8-9c نشان داده شده است.

میله کانتینر با ارتفاع بلند بلند مشخص می شود، میله بالابر می تواند حدود 1200-2700 باشد، مناسب برای بلند کردن

جزء بزرگتر

4. کابل کابلی Derrick Crane

در تنها پایه انتهای پایین میله می تواند بر روی 3600 نوبت و یو پی اس از میله بلند بتن نصب شود. این دارای شعاع بالابر بزرگ است، می تواند اجزای تعلیق به شعاع بالابر موثر هر موقعیت است. ساختار شبکه جرثقیل Derrick، از وزن تا 600 kN، بلند کردن ارتفاع تا 80 متر، اشکال بیشتر کابل طناب باد است.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط