تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

از ژوئن کنگره ملی حزب کمونیست چین، Xi Jinping برنامه ریزی کرده است تا کمربند و جاده را بسازد

- Mar 23, 2018 -

در طول 18 کنگره ملی حزب کمونیست چین، تحت برنامه ریزی دقیق دبیر کل Xi Jinping، ساخت "One Belt و One Road" نتایج بدست آمده را به دست آورده است. امروز خبرنگار Xinhua News، "یادگیری در زمان" ستون اصلی نام تجاری "کارگاه" برای شما برای مرتب کردن "کمربند و جاده" از ابتکار عمل به جلسه شگفت انگیز از تمرین.

در پاییز سپتامبر 2013 Xi Jinping از قزاقستان دیدار کرد و پیشنهاد کرد که از مدل همکاری نوآورانه برای ساخت "کمربندهای اقتصادی جاده ابریشم" در دانشگاه نظبرایف استفاده کند. در اکتبر همان سال Xi Jinping از ASEAN بازدید کرد و برای توسعه همکاری های اقیانوس در اندونزی پیشنهاد کرد. مشارکت برای ساختن "جاده ابریشم قرن بیست و یکم". از آن زمان، ابتکار "One Belt and One Road" به تدریج وارد چشم انداز جهان شده است.

این سال، چهارمین سالگرد "کمربند و جاده" را نشان می دهد. با بررسی چهار سال گذشته، از طراحی سطح بالا تا پیاده سازی، تحت برنامه ریزی دقیق Xi Jinping، "کمربند و جاده" همچنان در توسعه و بهبود در همکاری ادامه می یابد.

سه "با هم" به طور مشترک نوشتن افسون ابریشم

برای هزاران سال، جاده ابریشم باستانی که به مدت هزاران کیلومتر گسترش می یابد، شاهد شکوه و جلال این سرزمین بوده است: "پیامبران در همان جاده قرار دارند و سفرهای تجاری بی پایان است"، و همچنین شاهد رونق دریا.

Xi Jinping اشاره کرد: "تا زمانی که ما به همبستگی و اعتماد متقابل، برابری و منافع متقابل، تحمل و درک متقابل و همکاری متقابل برسیم، کشورهای نژادهای مختلف، عقاید و فرهنگ ها می توانند به طور کامل به صلح و به دست آوردن توسعه مشترک دست یابند". بیرون "این جاده ابریشم باستانی است که الهام بخش ارزشمند ما است."

دلیل اینکه جاده ابریشم باستانی می تواند به نفع مردم در مسیر باشد دقیقا به این دلیل است که کشورهای در مسیر مسیر رو به یکدیگر هستند و منافع متقابل و نتایج پیروزی را به دست می آورند. از همان هجدهمین کنگره ملی جمهوری خلق چین، Xi Jinping همیشه سه "مشترک" "مشترک، مشترک و مشترک" را به عنوان اصل اساسی برای ترویج ساخت "One Belt and One Road"، یعنی اینکه آیا این دیدارهای خارج از کشور و جلسات داخلی.

Xi Jinping در ژوئن 2014، در مراسم افتتاحیه ششمین نشست وزیران مجمع همکاری کشورهای عربی، پیشنهاد کرد: "کشورهای چین و کشورهای عربی" One Belt and One Road "را بسازند و باید به اصل توسعه مشترک پایبند باشند ، ساخت و ساز مشترک و به اشتراک گذاری. " Xi Jinping در ماه سپتامبر، هنگامی که کمیته امور جهانی هند در سخنرانی خود سخنرانی کرد، ابتکار عمل "یک تسمه و یک جاده" را برای تقویت اتصال بین کشورهای در امتداد جاده سیلک و سواحل سنتی، دستیابی به رفاه اقتصادی، تجارت تکمیلی، قلب و ذهن عامه مردم، "من امیدوارم که" یک تسمه و یک جاده "بال، و آنها با کشورهای آسیای جنوبی خنثی خواهند شد."

"مفهوم" یک تسمه و یک جاده "بر اساس اصول مشاوره متقابل، همکاری و همکاری است. این بسته نیست اما باز و فراگیر است؛ این یک عملکرد انفرادی از یک چینی نیست، بلکه طرفدار کشورهایی است که در امتداد مسیر هستند. "در مراسم افتتاحیه مجمع سالانه مجمع Boao برای مجمع سالانه آسیا، Xi Jinping یک دعوت صادقانه برای خوش آمدید به کشورهای در امتداد مسیر و کشورهای آسیایی به طور فعال در ساختن ابتکار "One Belt and One Road" شرکت کنند. او از دوستانش از پنج قاره برای یک جشن بزرگ استقبال کرد. در یک سخنرانی در دانشگاه ملی سنگاپور، Xi Jinping بار دیگر تأکید کرد که ابتکار "کمربند و جاده" یک ابتکار برای توسعه، یک ابتکار عمل برای همکاری و یک ابتکار باز است. این بر شیوه های برابری، منافع متقابل و به اشتراک گذاشتن بین دو کشور تأکید دارد و از کشورهای همسایه استقبال می کند تا در همکاری شرکت کنند. همکاری برای تحقق چشم انداز صلح، توسعه و همکاری.

Xi Jinping در سال 2016 در سمپوزیوم ابتکار عمل "One Belt and One Road" تأکید کرد که ما باید "از همه کشورها برای گفت و گو، ساختن و به اشتراک گذاشتن، پیروی از برابری و پیروی از مزایای متقابل، ادامه دهیم" و قاطعانه درک مسیرهای اصلی و تمرکز بر روی زمینه های کلیدی، کشورهای کلیدی و پروژه های کلیدی، به دست آوردن بزرگترین مشترک مخرج توسعه، نه تنها به نفع مردم چین، بلکه برای مردم در طول خط بهره خواهد برد.

هلو و آلو، بعد از Seikei. با ارتقاء Xi Jinping، اصول مذاکره، همکاری و اشتراک گذاری به تدریج توسط بسیاری از کشورها به رسمیت شناخته شده است. در چهار سال گذشته، بیش از 100 کشور و سازمان های بین المللی در سراسر جهان به طور فعال در ساخت و ساز "One Belt and One Road" شرکت کرده اند. قطعنامه های مهم مانند مجمع عمومی سازمان ملل متحد و شورای امنیت سازمان ملل متحد شامل در "کمربند و جاده سازی" است.

در ماه مه 2017، اجلاس همکاری بین المللی "کمربند و جاده" در پکن برگزار شد. سران دولت و دولت 29 کشور، بیش از 1600 نماینده از بیش از 140 کشور و بیش از 80 سازمان بین المللی به این رویداد رفتند. در مراسم افتتاحیه، Xi Jinping در طول چهار سال گذشته نتایج دلخواه "One Belt and One Road" را به جهان نشان داد. ابتکار عمل "یک تسمه و یک جاده" به دنبال روند زمان، سازگاری با قوانین توسعه، سازگاری با منافع مردم در تمام کشورها و چشم اندازهای گسترده ای است که ابتکار "One Belt One Road" را نشان می دهد. "ابتکار عمل به یک مرحله جدید از مفهوم به عمل، از برنامه ریزی تا پیاده سازی وارد شده است.

جاده هزاره ابریشم بار دیگر پر از حیات است. رومانو پرویدی، نخست وزیر سابق ایتالیا، گفت: "به عنوان یک ایتالیایی، این یک خاطره تاریخ است. جاده ابریشم آن سال از ونیز به چین بود و در حال حاضر (جاده ابریشم) عقب است."

پنج "گذر" برای ایجاد "یک تسمه و یک جاده" را به جهان وصل کنید

"از زمان های قدیم، ارتباطات پیگیری جامعه انسانی بوده است."

Xi Jinping در سال 2013 در قزاقستان، جایی که جاده ابریشم باستانی گذشت، ابتکار عمل خود را برای ایجاد "کمربندهای اقتصادی جاده ابریشم" آغاز کرد، تاکید کرد که "تقویت ارتباطات سیاسی، تقویت اتصال به راه، تقویت جریان تجارت، تقویت گردش پول و تقویت درک مشترک مردم ". ابتدا باید پنج حوزه را "نقاط قوت و ضعف، از خط به فیلم بکشید و به تدریج یک همکاری منطقه ای بزرگ ایجاد کنید".

در سال 2014 Xi Jinping اشاره کرد که ساخت مشترک کمربند اقتصادی جاده ابریشم و جاده ابریشم قرن بیست و یکم شبیه به هم هستند و مکمل یکدیگرند. "اگر شما" کمربند و جاده "را به توسعه آسیا مقایسه کنید، دو بال، سپس اتصال و در هم تنیده، رگه های دو بال است."

Xi Jinping در سال 2016، هنگام حضور در اجلاس سران اپک، در لیما، پرو، Xi Jinping اشاره کرد که چین با همکاری احزاب مختلف برای ترویج ارتباطات سیاسی، ارتباطات راه دور، جریان تجارت، گردش پول و ارتباطات مردم به مردم، تحقق توسعه پیوند استراتژی، و همکاری دوجانبه سودمند تقویت می کند. برای توسعه اقتصاد منطقه ای و بهبود معیشت مردم، یک نیروی قوی ایجاد خواهد شد.

چین توافقنامه های همکاری با بیش از 40 کشور و سازمان های بین المللی را امضا کرده است و با همکاری بیش از 30 کشور در زمینه همکاری ظرفیت های نهادی همکاری کرده است. سرمایه گذاری چین در کشورهایی که در امتداد "One Belt and One Road" بیش از 50 میلیارد دلار انباشته شده است. بانک سرمایه گذاری آسیا سرمایه گذاری 7/1 میلیارد دلار وام برای 9 پروژه در کشورهای شرکت کننده در ساخت و ساز "کمربند و جاده ها" و "صندوق جاده ابریشم" 4 میلیارد دلار آمریکا سرمایه گذاری کرده است. شرکت های چینی 56 منطقه اقتصادی و تجارت را در بیش از 20 کشور ایجاد کرده اند و تقریبا 1.1 میلیارد دلار در مالیات و 180.000 شغل برای کشورهای مورد نیاز ایجاد کرده اند ....

در چهار سال گذشته، نتایج ساخت و ساز "کمربند و جاده" بیش از انتظارات بوده است. ساخت و ساز راهروهای اقتصادی به طور مداوم پیشرفت کرده است، شبکه های ارتباطی و همکاری به تدریج شکل گرفته اند، تجارت و سرمایه گذاری ها به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است و همکاری های مهم پروژه پیوسته پیاده سازی شده است. "همکاری منطقه ای" Xi Jinping به تدریج تشکیل می شود.

Xi Jinping قاطعانه اظهار داشت که ساختن "کمربند و جاده" حامیان آن است که ملیت های مختلف و فرهنگ های مختلف باید "به جای" به شر "به" متقابل و ارتباط "متصل شوند.

از همان هجدهمین کنگره ملی حزب کمونیست چین، علاوه بر شدت ترویج ابتکار "کمربند و جاده" در امور بین الملل، Xi Jinping همچنین نشست های ویژه ای در چین برگزار کرده و دفتر پولیتی را برای انجام آموزش های جمعی سازماندهی کرده است. او یک سری از استقرار های قوی را برای جامع تر ساخت ساخت "کمربند و جاده" ساخته است.

"ساخت" One Belt and One Road "یک پلتفرم مهم برای کشور ما است تا بتواند در شرایط جدید تاریخی همهجانبه به جهان خارج بیفزاید و برای ارتقاء منافع متقابل و برنده شدن برنده شود." Xi Jinping در طی 31st یادگیری جمعی دفتر سیاسی کمیته مرکزی CPC پیشنهاد کرد که ساخت "کمربند و جاده" نه تنها باید به طور کلی اهداف ملی را ایجاد کند، بلکه به شور و شوق محلی نیز احتیاج دارد. این باید بر اساس ایده های ابتکاری و تفکر خلاقانه باشد. کار کن

Xi Jinping طی جلسات هیئت مدیره شانگهای در نشست پنجمین کنگره ملی مردم، اشاره کرد که لازم است سخت کار کند تا منطقه خلبان تجارت آزاد شانگهای را به یک منطقه آزمایشی اصلاحات جامع تبدیل کند که باز بودن و نوآوری را در هم می آمیزد و برای خدمت به ساخت "کمربند و جاده" کشور. سرنشینان که بازیکنان بازار را به بیرون می برد.

در طول سفر بازرسی خود در گوانگشی، Xi Jinping تأکید کرد که بندر بیرو خلیج فارس باید دارای تاسیسات خوب، مدیریت و کارآمد با امکانات کلاس اول، تکنولوژی درجه اول، مدیریت درجه اول و اولویت است. خدمات کلاس، برای Guangxi توسعه و ساخت "کمربند و جاده". برای کمک بیشتر به گسترش باز بودن و همکاری.

گل در باغ بهار گل می دهد. در چهار سال گذشته، با پیشرفت تدریجی در ساخت "یک تسمه و یک جاده"، مفهوم اتصال در سراسر جهان گسترش یافته است و به قلب مردم ادامه داده است.

"بالاترین هدف" برای ساخت یک جامعه از سرنوشت انسان است

"ساخت یک پروژه کمپانی One Belt and One Road در ابتدا برنامه و طرح خود را تکمیل کرده و به سوی مرحله ریشه کنی، کشت عمیق و توسعه پایدار ادامه می دهد." در ژوئن 2016، زمانی که Xi Jinping در Legislative صحبت کرد مجمع عالی مجمع ازبکستان، وی تأکید کرد که لازم است "ترویج ساخت" کمربند و جاده "به یک سطح بالاتری و یک فضای وسیع تر".

خط جاده نیز است، جهان عمومی است. "سطح بالاتری" و "فضای وسیع تر" که توسط Xi Jinping دنبال می شوند، نه تنها گام بعدی در همکاری هستند، بلکه تلاش بیشتری برای مفهوم "زیبا و زیبا، جهانی و جهانی" در فرهنگ سنتی ملت چینی است.

از همان هجدهمین کنگره ملی حزب کمونیست چین، مفهوم "جامعه سرنوشت" که توسط Xi Jinping پیشنهاد شده است به همان شیوه "جامعه داتونگ" به ارث رسیده است، با تاکید بر اینکه ساخت "یک تسمه و یک جاده" باید "توسعه چین را با توسعه کشورهای در امتداد خط ترکیب کند و رویا های چینی را با مردم کشورهای همراه در مسیر قرار دهد". ترکیبی از رویاها، دادن جاده ابریشم باستانی به دوران جدیدی از مفهوم ".

در ماه نوامبر سال 2017، جلسه 71 مجمع عمومی سازمان ملل متحد قطعنامه های مربوط به اصول تجارت متقابل، توسعه متقابل و به اشتراک گذاری را تصویب کرد، که با روحیه صلح، همکاری، باز بودن، هم افزایی، یادگیری متقابل، سود متقابل و سود متقابل سرنوشت را بساز ابتکار "کمربند و یک جاده" جامعه و جامعه مورد علاقه برای همکاری در ابتدا نوشته شد و 193 کشور عضو آن را به اتفاق آراء مورد تایید قرار داد. سه ماه بعد، در نشست پنجاه و پنجم کمیسیون توسعه اجتماعی سازمان ملل متحد، قطعنامه ها به اتفاق آرا به تصویب رسید و مفهوم "ساختن جامعه سرنوشت انسان" برای اولین بار نوشته شد.

در ماه مه 2017، Xi Jinping در اجلاس گردآورده نشست بین المللی همکاری "کمربند و جاده" اشاره کرد که در چارچوب همکاری بین المللی "One Belt، One Road" همه طرفها از اصول تجارت متقابل، توسعه متقابل و به اشتراک گذاری به طور مشترک با چالش های پیش روی اقتصاد جهانی مواجه است. برای ایجاد فرصت های جدید برای توسعه، به دنبال انگیزه جدید برای توسعه، گسترش فضای جدید برای توسعه، دستیابی به متقابل متقابل، سود متقابل، و پیشرفت برنده پیروزی، و حرکت به جلو در جهت جامعه سرنوشت انسان است. Xi Jinping تاکید کرد: "این قصد اصلی پیشنهاد من و بالاترین هدف من امیدوارم از طریق این ابتکار عمل به دست آید."

"ما در راه پر از امید هستیم. من اعتقاد دارم که تا زمانی که ما به سمت یکدیگر حرکت کنیم، قلب قلب داریم، ما عقب نشینی نمی کنیم و ما متوقف نمی شویم. ما در نهایت می توانیم به روزی که جاده ها متصل می شوند، رسیدن و ایالات متحده و ایالات متحده یک علت مشترک داشته باشند. به اعتقاد من، کسب و کار ما تا زمانی که جاده ابریشم باستانی و Ze فرود خواهد شد گسترش، گفت: "Xi Jinping.

تمرین چهار ساله به وضوح نشان می دهد که "یک تسمه و یک جاده" درک ذهن و عظمت باز بودن و تحمل را دارد، رویا بزرگ برای ساختن یک جامعه از سرنوشت انسان و در آغوش آینده.


دانش صنعت مربوطه

محصولات مرتبط