تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

پنج بخش اصلی تولید تجهیزات، نظیر سازماندهی مجدد و ادغام شرکت های مرکزی، برگزار می شود.

- Mar 23, 2018 -

به عنوان یک ستون فقیر و ستون فقرات مهم اقتصاد ملی، اخبار مربوط به سازماندهی مجدد و ادغام شرکت های مرکزی همیشه توجه زیادی را جلب کرده است. جلسه اجرایی شورای دولتی که در 27 سپتامبر برگزار شد، پیشنهاد کرد که بر اساس سازمانی داوطلبانه و انضباطی توسط شرکت ها، مطابق با اصل «یک خانوار بالغ و ترویج یک خانوار»، ما باید به طور پیوسته شرکت های دولتی را ارتقاء دهیم در زمینه تولید تجهیزات، زغال سنگ، برق، ارتباطات، و مهندسی شیمی. سازماندهی مجدد و ادغام برای بهبود کارایی تخصیص منابع و افزایش رقابت.

وانگ جون، اقتصاددان ارشد بانک Zhongyuan روز گذشته در مصاحبه ای با خبرنگار روزنامه "Securities Daily" گفت که پنج منطقه عمده که در بالا ذکر شد، تمرکز مرحله بعدی بازسازی و ادغام دولت مرکزی، عمدتا به دلیل وجود مرکز اصلی شرکت ها و شرکت های چند ملیتی در سطح جهانی در این زمینه. هنوز شکاف های زیادی وجود دارد و مزایای رقابتی قابل توجهی وجود ندارد. عملکرد برجسته به شرح زیر است: اول، میزان بین المللی شدن کم است، و توانایی ادغام منابع در مقیاس جهانی قوی نیست؛ دوم، قابلیت نوآوری فنی ضعیف و عدم حقوق گفتمان بین المللی. در بازار بین المللی، قدرت قیمت گذاری؛ سوم، در تقسیم کار بین المللی و زنجیره صنعتی جهانی در انتهای پایین، نفوذ شرکت ها و وضعیت صنعت جهانی هنوز بهبود یافته است؛ چهارم، فقدان جدی مارک های مشهور بین المللی؛ پنجم، سطح پایین مدیریت کسب و کار، فقدان حیاتی داخلی، رقابت کلی ضعیف است.

"از منظر مدیریت، هدف اصلی ترویج تجدید ساختار شرکت های مرکزی، توانایی تبدیل شدن به بزرگتر و قوی تر و بهینه سازی شرکت های دولتی است و به طور مداوم باعث افزایش حیاتی، کنترل، نفوذ و مقاومت در برابر خطر دولت اقتصاد ملموس به طوری که بتواند به طور فعال با اقتصاد سازگار شود و اقتصاد را هدایت کند. برای توسعه طبیعی جدید، از نقطه نظر خود سازمانی، ما امیدواریم که گروه های سازمانی چند ملیتی را که با قوانین بین المللی مطابقت دارند و به طور موثر از طریق اتحادهای قوی و ضعیف کار می کنند، ایجاد و ایجاد یک دیدگاه ملی و جهانی . توسعه خارج از کشور، عملیات فراملی، گروه های سازمانی چند ملیتی با رقابت بین المللی و تاثیر برند؛ پرورش و ایجاد گروه های سازمانی چند ملیتی با فن آوری های پیشرو، مارک های شناخته شده و پیشروی ارتقاء صنعتی است. "وانگ جون معتقد است.

خبرنگار "اوراق بهادار روزانه" از SASAC یاد گرفته است که از زمان برگزاری 18مین کنگره ملی حزب، موفقیت 18 گروه 34 شرکت تکمیل شده است، نتایج بسیار قابل توجه است. در سال 2016، سود کلی شرکت های بازسازی شده از سال 2012 بیش از 40 درصد افزایش یافته است. از نظر کارکنان و هزینه های مدیریت شرکت، در اوت 2017، دولت مرکزی در مجموع 6،395 دستگاه قانونی را کاهش داد، هزینه های کار را به 27.4 در کل هزینه های مدیریتی را با 10.6 میلیارد یوان کاهش داد، که همچنین باعث بهبود کارایی عامل و کاهش هزینه ها و هزینه ها شد. .

همزمان، شرکت هواپیمایی چین به تازگی تاسیس شد. علاوه بر این، سه شرکت مخابراتی راه اندازی شرکت Tower، China Aerospace Materials و سه بزرگترین خطوط هوایی را برای ایجاد بستری برای حفاظت و به اشتراک گذاری مواد هواپیما راه اندازی کردند. شرکت های زغال سنگ مربوطه یک پلت فرم مدیریت دارایی برای شرکای زغال سنگ برای شرکت های مرکزی ایجاد کرده اند که عمدتا تمرکز منابع را برای شرکت های رقابتی و تمرکز شرکت های بزرگ ترغیب می کند.

طبق گفته Bai Yingzi، مدیر دفتر اصلاحات SASAC، گام بعدی این است که همچنان تمرکز منابع را بر شرکت های اصلی کسب و کار و شرکت های سودمند، تقویت و اصلاح اصلی کسب و کارهای شرکت های مرکزی، و رشد گروهی از رقابت اصلی، بازده تخصیص منابع بالا و مزایای صنعتی از طریق بازسازی. شرکت های برجسته واضح نقش مهمی در احیای اقتصاد واقعی ایفا می کنند.

علاوه بر این، بهره وری از تخصیص دارایی های دولتی پس از سازماندهی مجدد نیز به طور قابل توجهی افزایش یافته است. قابل درک است که از زمان تأسیس شرکت برج، سطح مشترک از برج های فولادی جدید از 20 درصد به 70 درصد افزایش یافته است. در دو سال گذشته، ساخت 501000 تکرار برج، ساخت سرمایه گذاری ذخیره شده 88 میلیارد یوان را کاهش داده و 23000 هکتار زمین را ذخیره کرده است. چین COSCO Shipping به طور جامع هماهنگی تجارت کانتینری را ارتقا می بخشد و یکپارچه سازی شبکه های داخلی، شبکه های خارج از کشور، سازمان ها، سیستم عامل ها و مسیرهای هوایی را تکمیل می کند. در سال 2016، آن را به حدود 4.7 میلیارد یوان افزایش داد.

صفحه 2 از 2

در تاریخ 20 سپتامبر، در نمایشگاه ماشین آلات بین المللی ماشین سازی بین المللی چین (پکن) در سال 2017، اولین کاترینتای نسل جدید هیدرولیک، توجه بسیاری از بینندگان را جلب کرد. در همان روز، کاترپیلار، شش محصول هوشمند و راه حل را در یک نگاه معرفی کرد که یکی از برجسته ترین نمایش های آن بود.

این نمایشگاه اولین نمایشگاه بین المللی در مقیاس بزرگ از زمان بازسازی صنعت ماشین آلات ساخت و ساز جهانی است. علاوه بر کاترپیلار، بیش از 1000 تحقیق و توسعه، سازمان های تولیدی و خدماتی از صنایع ماشین آلات ساختمانی از جمله Sany Group، Zoomlion و XCMG نمایش داده می شوند. پس از محبوبیت قابل توجه است که بهبود صنعت ماشین آلات ساخت و ساز پس از پنج سال "زمستان" است.

طبق داده های انجمن صنعت ماشین سازی چین، در ماه اوت سال جاری، تولید کنندگان برجسته بکسل حدود هشت هزار بیل مکانیکی از انواع مختلف فروخته و نرخ رشد در پنج ماه متوالی 100٪ باقی مانده است.

"چین با وجود عمق تعدیلات در پنج سال گذشته، مهمترین بازار ماشین آلات ساخت و ساز در جهان است و همچنان بزرگترین بازار توسعه جهانی است." چی جون، رئیس انجمن صنایع ماشین سازی چین، در کنفرانس گفت: ماشین آلات ساخت و ساز در حال حاضر در جهان اصلی در حال حاضر تولید کنندگان در حال حاضر کسب و کار در چین آغاز شده است، و بسیاری نیز در محل عمق به دست آورد. شرکت های چینی نیز محصولات خود را از بازارهای سنتی در حال ظهور به کشورهای توسعه یافته و مناطق توسعه یافته اروپا و آمریکا گسترش داده اند.

با توجه به چن کیووا، معاون کلینیک کاترپیلار و رئیس شرکت سرمایه گذاری کاترپیلار چین، به جز عوامل چرخه ای، عوامل اصلی رشد صنعت ماشین آلات ساخت و ساز، پروژه های ساختمانی زیربنایی ملی، توسعه املاک و مستغلات و شهر سازی است. ساخت "One Belt and One Road" و شتاب پروژه های PPP رانده شده است. با این حال، چن Qihua همچنین گفت که ویژگی های رشد در حال حاضر در بازار بسیار متفاوت از پنج سال پیش است. صنعت ماشین آلات ساخت و ساز وارد عصر جدیدی شده است که توسط ماشین های هوشمند و خدمات هوشمند وارد شده است.

این قضاوت توسط وانگ مین، رئیس XCMG تایید شد. او گفت که در پنج سال گذشته صنعت ماشین سازی ساخت و ساز در چین گامی نداشته است، اما طرح آن را در اینترنت چیزها، ابرهای صنعتی و تولید هوشمند تسریع کرده است. در این نمایشگاه، محصولات جدید XCMG پر از محصولات تازه تولید شده هوشمند هستند.

چه مدت می تواند رشد رشد بازار ماشین آلات ساختمانی حفظ شود؟ چن Qihua گفت که از سال آینده، انتظار می رود صنعت صنعت ساخت و ساز به مرحله پایدار و پایدار وارد شوید. در دو تا سه سال آینده، صنعت ماشین آلات ساخت و ساز رشد پایدار و پایدار را حفظ خواهد کرد.

این دیدگاه همچنین نشان دهنده دیدگاه های بسیاری از غرفه داران است. به طور خاص، به عنوان اقتصاد چین تثبیت شده و بیشتر مطلوب است، اعتماد اکثر شرکت ها بیشتر افزایش یافته است.

در حال حاضر، زمینه ماشین سازی ساخت و ساز در چین یک بازار کاملا آزاد و رقابتی است و سرعت بقای مناسب ترین در صنعت، سرعت بخشید. یک فرد مسئول شرکت ماشین آلات ساخت و ساز در فوجیان نشان داد که با بهبود مداوم نیازهای ملی در زمینه حفاظت از محیط زیست، استانداردهای تولید در صنعت قبل و بعد از 2019 قرار خواهد گرفت.


دانش صنعت مربوطه

محصولات مرتبط