تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

تولید و تولید غیرمستقیم ماه مارس بازسازی شد، حرکت اقتصادی خوب است

- Jul 31, 2018 -

در ماه مارس، هر دو PMI تولیدی و PMI غیر تولیدی به عنوان انتظار میرفتند. PMI تولیدی به سه ماهه اول افزایش یافت. شاخص PMI شرکت های بزرگ، متوسط و کوچک همزمان برای اولین بار در سال جاری به بالاترین حد افتخار بود که نشان می دهد عملیات اقتصادی خوب است.

فدراسیون لجستیک و خرید چین و اداره ملی آمار مرکز تحقیقات صنعت خدمات دیروز منتشر شد. در ماه مارس، PMI تولیدی 51.5 درصد افزایش داشت که از ماه گذشته 1.2 درصد افزایش یافت و به افزایش سه ماهه اول سال جاری افزایش یافت.

ژانگ لیکون، محقق مرکز تحقیقات توسعه شورای دولتی، گفت: شاخص شاخص PMI در ماه مارس به طور قابل توجهی افزایش یافته است، نشان می دهد که با ناپدید شدن عامل جشنواره بهار، ویژگی های رشد اقتصادی پایدار بیشتر آشکار است.

از ماه دسامبر سال گذشته، شاخص PMI تا اندازهای کاهش پیدا کرده است. با توجه به تاثیر جشنواره بهار، در فوریه امسال کاهش چشمگیری داشته است و ترس بازار از رشد اقتصادی افزایش یافته است.

ژانگ لیکون گفت که داده های ماه مارس نشان می دهد که این تغییر به طور عمده به دلیل عوامل فصلی بوده و روند رشد اقتصادی در حال کاهش است. شاخص های شاخص PMI در ماه مارس به طور قابل توجهی بالاتر از ماه فوریه بود که نشان می دهد که نوسانات ناشی از عوامل جشنواره بهار بیشتر مشهود است. همچنین نشان می دهد که ویژگی های اساسی مانند تقاضای پایدار بازار، فعالیت های تولید فعال و فعالیت های عملیاتی و انتظارات خوب از سال گذشته بیشتر متمایز هستند.

داده ها نشان می دهد که در ماه مارس، PMI های شرکت های بزرگ، متوسط و کوچک همه در بالای خط شکوه واقع شده اند و شاخص PMI کسب و کار کوچک با 5.3 درصد افزایش یافته است که اولین بار از ژوئن 2017 برای بازگشت به محدوده گسترش .

"با توجه به تجربه سال های گذشته، کسب و کارهای کوچک بیشتر تحت تأثیر فصلی قرار می گیرند. در ماه مارس، معمولا بازده قابل ملاحظه ای است. همانطور که تقاضای خارجی همچنان گسترش می یابد، نقش کسب و کارهای کوچک واضح است. »لیو Xuezhi، محقق ارشد مرکز تحقیقات ارتباطات بانک، به شانگهای Securities Journal گفت.

گرم شدن تقاضای خارجی نیز در شاخص های PMI منعکس شده است. در ماه مارس، شاخص سفارشات صادرات جدید با 2.3 درصد افزایش از ماه قبل به 51.3 درصد افزایش یافت و به دامنه گسترش بازگشت. در دیدگاه لیو Xuezhi، وضعیت تقاضای خارجی بهتر است، رانندگی صادرات سفارشات، و انتظار می رود که صادرات به حفظ حرکت رشد.

چن ژونتائو، معاون اقتصاددان مرکز اطلاعات تدارکات چین، همچنین گفت که به طور کلی، سه ماهه اول سال جاری به شکل پایدار و پایدار ادامه دارد. از یک طرف، رشد اقتصادی همچنان با ثبات است و انتظار می رود رشد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول سال جاری 6.8 درصد باشد. از سوی دیگر، کیفیت ذاتی توسعه اقتصادی بهبود می یابد.

در راستای روند تولید PMI، شاخص تولید ناخالص داخلی نیز به میزان 0.2 درصد از ماه مارس افزایش یافت و به 54.6 درصد در ماه مارس افزایش یافت.

کای جین، معاون رئیس فدراسیون لجستیک و خرید چین، معتقد است که PMI غیر تولیدی در هفت ماه متوالی در بیش از 54 درصد ثابت شده است، که نشان می دهد عدم تولید، همچنان روند توسعه نسبتا سریع را حفظ می کند. خدمات در حال رشد از جمله خدمات مالی، حمل و نقل هوایی، خدمات تحویل قطعی و خدمات اطلاع رسانی در حال توسعه هستند و نوآوری در حال توسعه برای توسعه با کیفیت بالا است.

از نظر فاکتورهای صنعت، در ماه مارس، شاخص فعالیت تجاری حمل و نقل ریلی، حمل و نقل هوایی، اکسپرس پستی، ارتباطات راه دور، نرم افزار اینترنت، بانکداری، اوراق بهادار، بیمه و سایر صنایع، در همه سطوح رونق 55٪ و بالاتر بود. نشان دادن عملکرد قوی. گسترش حرکت.

لیو Xuezhi گفت که هر دو تولید کننده و غیر تولید PMIs به عنوان انتظار می رود در ماه مارس، نشان می دهد که عملکرد اقتصادی در حال حاضر خوب است. با این حال، او همچنین تأکید کرد که اصطکاک تجاری چین و آمریکا ممکن است نااطمینانی در وضعیت صادرات آینده ایجاد کند و تاثیری بر روند PMI داشته باشد که مستلزم توجه مستمر است.


دانش صنعت مربوطه

محصولات مرتبط

  • جرثقیل برج QTZ40(4807)
  • P6022 بی انتها جرثقیل
  • D400(6050) Luffing جرثقیل
  • 3023B جرثقیل جرثقیل
  • گهواره ZLP800
  • JZL45 ستون ماشین