تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

وزارت همکاری خواهد شد که چین را مجبور به تولید 2025 صنعت 4.0 برای بالقوه بالقوه مجهز کند

- Mar 23, 2018 -

در 26 سپتامبر، وزارت صنعت و فناوری اطلاعات و کمیسیون تنظیم مقررات اوراق بهادار چین به طور مشترک یک سمپوزیوم برگزار کردند و دو طرف از "وزارت صنعت و فناوری اطلاعات" "موافقت نامه همکاری استراتژیک کمیسیون تنظیم مقررات اوراق بهادار چین" را امضا کردند.

"من فکر می کنم همکاری این است که محتوای کلی" سند تولید شده در چین 2025 "را به طور کلی شرح دهد. یک فرد از بخش بانکی سرمایه گذاری CICC در تاریخ 27 سپتامبر به خبرنگاران گفت.

خبرنگار مطلع شد که مسئولین اصلی این دو حزب در صحنه حضور داشتند. وزیر میئوئسی و معاون وزیر لیو لیهوا از وزارت صنایع و فناوری اطلاعات و رئیس لیو شییو، معاون جیانگ یانگ، و معاون رئیس جمهور، ژانگ Shenfeng از کمیسیون تنظیم مقررات اوراق بهادار چین، و همچنین مقامات مسئول بخش های مربوطه دو شرکت در جلسه شرکت کردند. ملاقات.

دو طرف تأکید کردند که تولید پایه و اساس اقتصاد واقعی و میدان جنگ اصلی برای اصلاحات ساختاری در بخش عرضه است؛ خدمت به اقتصاد واقعی پایه گذاری بازار سرمایه است، نقش مهمی در بازار سرمایه، ایجاد یک نیروگاه تولیدی خدمات و ساختن نیروگاه برق اینترنتی، برای ترویج مالی، اهمیت بسیار زیادی دارد که به شدت جوانسازی اقتصاد واقعی با تعامل با صنعت و توسعه به شیوه ای هماهنگ.

این دو وزارتخانه برای تقویت اخبار در بازار سرمایه امروز تلاش کردند. تحت تأثیر این، بازارهای سرمایه در حال حرکت هستند. در پایان، تمام بخش ها از جمله صنعت 4.0 برخی از سود را کسب کرده اند، شاخص صنعت 4.0 4.0٪ افزایش یافته است. از 131 سهام مفهوم، 101 سهام امروز افزایش یافت و به 77.1٪ رسید.

پروفسور دونگ Dengxin، مدیر موسسه تحقیقاتی دانشگاه مالی و سرمایه گذاری دانشگاه ووهان، برای همکاری دو وزارتخانه و کمیسیون، گفت: "بسیار مهم است که منتظر امضای یک توافقنامه همکاری استراتژیک باشیم. یکی از مهمترین وظایف وزارت صنایع و فناوری اطلاعات، تمرکز بر تولید، و از سوی دیگر، درک توسعه مؤسسات کوچک و کوچک، و بازار سرمایه، دامنه قانونی کمیسیون تنظیم مقررات اوراق بهادار، همکاری دو وزارتخانه و کمیسیون ارتباط بین اقتصاد واقعی و بازار سرمایه است که بسیار جذاب است.علاوه بر این، وزارت صنعت و فناوری اطلاعات همچنین مسئولیت کمپانی های کوچک، متوسط و کوچک است، بنابراین این نوآوری است از نظر زاویه، بازار سرمایه نیز در این زمینه تلاش کرده است و از برخی از شرکت های با تکنولوژی پیشرفته و با رشد بالا پشتیبانی می کند. "

شایان ذکر است که این همکاری استراتژیک نیز یکی از اقدامات مهم برای حمایت از تولید چین از "2025" است.

"در حال حاضر، ما هنوز در مرحله اولیه از دوره صنعتی 4.0 است، که در مرحله اولیه از فناوری بیگ بنگ صنعتی 4.0 است. اگر چه مقدار زیادی از سرمایه مالی به طور مداوم درگیر است، سرمایه تولید هنوز نسبتا کم است و حالت برنامه کاربردی فناوری به خوبی تایید نشده است. بر خلاف نوآوری و کارآفرینی در زمینه اینترنت مصرف کننده، سرمایه مورد نیاز برای نوآوری در زمینه تولید صنعتی به وضوح بسیار زیاد است و صدها میلیون و یا حتی میلیاردها منبع سرمایه گذاری شده است. این چیزی نیست که VCs معمولی بتوانند بپردازند. این نیاز به ساخت یک جدید دارد. من فکر می کنم سیستم نظام سرمایه و تلاش های مشترک دو وزارتخانه این است که یک سیستم کانال مشخص از سیستم سرمایه ایجاد کنند. »یک اقتصاددان در دانشگاه شانگهای که حاضر به نام گذاری نشد، گفت:

خبرنگار متوجه شد که در مقاله "ساخته شده در چین 2025" که توسط شورای دولتی صادر شده، همچنین پیشنهاد کرد از بازار سرمایه برای ترویج کار مرتبط استفاده کند.

شامل یک بازار سرمايه چند سطحي صوتی، ترویج توسعه استاندارد در بازار سهام منطقه ای، پشتیبانی از شرکت های واجد شرایط تولید در تامین مالی فهرست داخلی و خارج از کشور، صدور انواع ابزار های تامین مالی بدهی. در عین حال، این سند همچنین نیاز به حمایت سرمایه گذاری سرمایه و سرمایه گذاری خصوصی برای حمایت از نوآوری و توسعه شرکت های تولیدی دارد. از اجرای وام های تولید واجد شرایط و اجاره دارایی ها برای انجام محاکمه اوراق بهادار استفاده کنید.

خبرنگار قرن بیست و یکم کسب و کار هرالد یادآور شد که در این نشست CSRC و وزارت صنعت و فناوری اطلاعات مکانیسم هماهنگ سازی کار را بهبود می بخشد، تقویت تبادل اطلاعات و به اشتراک گذاری و تقویت همکاری های تجاری برای اطمینان از اینکه تمام مطالب همکاری را ریشه می کند. محتوای همکاری و اینکه آیا یک سیاست مربوطه وجود دارد، مسئله ای است که بازار در مورد آن بیشتر نگران است.

دونگ Dengxin اشاره کرد: "این سیاست ممکن است به طور عمده در صنایع پیشرفته تولید متمرکز باشد. برای مثال، کمیسیون تنظیم مقررات اوراق بهادار چین، در جریان بازنگری IPO، سعی در سیاست گذاری دارد. در شرایط مشابه، این صنایع پیشرفته تولیدی می توانند اولویت های فرصت های IPO را مورد توجه قرار دهند. موثر است و این نیز بازار سرمایه است. یک ابتکار برای حمایت از تولید پیشرفته مهم است. "

یک فرد از بخش بانکی سرمایه گذاری یک شرکت اوراق بهادار بزرگ در پکن به خبرنگاران در تاریخ 27 سپتامبر گفت: "در واقع، لازم نیست که در این مرحله از IPO کمک کنیم. شما می توانید ترکیبی از سیاست های صنعتی یا صنعتی در بازار جدید 3rd هیئت مدیره و یا چهارم بازار هیئت مدیره را امتحان کنید. سیاست قابل اجرا بیشتر می تواند به لیست منفی لیست های راه اندازی شده توسط سیستم انتقال سهم قبلی مراجعه کند. استانداردهای ذکر شده برای شرکت های نوآورانه و غیر نوآورانه متفاوت هستند. اساس اصلی برای شرکت های نوآورانه، شرکت های در صنایع استراتژیک در حال ظهور است. "

در عین حال، برخی از شرکت کنندگان در بازار همچنین اشاره کردند که استراتژی کاهش فقر در بازار سرمایه توسط کمیسیون تنظیم مقررات کمیسیون چین نیز دارای اهمیت خاصی است. شرکت های تحت پوشش سند "Made in China 2025" می توانند پیشرفت بازنگری را بدون کاهش استانداردهای حسابرسی و کاهش لینک حسابرسی تسریع کنند.

صفحه 2 از 3

به عنوان یک ستون فقیر و ستون فقرات مهم اقتصاد ملی، اخبار مربوط به سازماندهی مجدد و ادغام شرکت های مرکزی همیشه توجه زیادی را جلب کرده است. جلسه اجرایی شورای دولتی که در 27 سپتامبر برگزار شد، پیشنهاد کرد که بر اساس سازمانی داوطلبانه و انضباطی توسط شرکت ها، مطابق با اصل «یک خانوار بالغ و ترویج یک خانوار»، ما باید به طور پیوسته شرکت های دولتی را ارتقاء دهیم در زمینه تولید تجهیزات، زغال سنگ، برق، ارتباطات، و مهندسی شیمی. سازماندهی مجدد و ادغام برای بهبود کارایی تخصیص منابع و افزایش رقابت.

وانگ جون، اقتصاددان ارشد بانک Zhongyuan روز گذشته در مصاحبه ای با خبرنگار روزنامه "Securities Daily" گفت که پنج منطقه عمده که در بالا ذکر شد، تمرکز مرحله بعدی بازسازی و ادغام دولت مرکزی، عمدتا به دلیل وجود مرکز اصلی شرکت ها و شرکت های چند ملیتی در سطح جهانی در این زمینه. هنوز شکاف های زیادی وجود دارد و مزایای رقابتی قابل توجهی وجود ندارد. عملکرد برجسته به شرح زیر است: اول، میزان بین المللی شدن کم است، و توانایی ادغام منابع در مقیاس جهانی قوی نیست؛ دوم، قابلیت نوآوری فنی ضعیف و عدم حقوق گفتمان بین المللی. در بازار بین المللی، قدرت قیمت گذاری؛ سوم، در تقسیم کار بین المللی و زنجیره صنعتی جهانی در انتهای پایین، نفوذ شرکت ها و وضعیت صنعت جهانی هنوز بهبود یافته است؛ چهارم، فقدان جدی مارک های مشهور بین المللی؛ پنجم، سطح پایین مدیریت کسب و کار، فقدان حیاتی داخلی، رقابت کلی ضعیف است.

"از منظر مدیریت، هدف اصلی ترویج تجدید ساختار شرکت های مرکزی، توانایی تبدیل شدن به بزرگتر و قوی تر و بهینه سازی شرکت های دولتی است و به طور مداوم باعث افزایش حیاتی، کنترل، نفوذ و مقاومت در برابر خطر دولت اقتصاد ملموس به طوری که بتواند به طور فعال با اقتصاد سازگار شود و اقتصاد را هدایت کند. برای توسعه طبیعی جدید، از نقطه نظر خود سازمانی، ما امیدواریم که گروه های سازمانی چند ملیتی را که با قوانین بین المللی مطابقت دارند و به طور موثر از طریق اتحادهای قوی و ضعیف کار می کنند، ایجاد و ایجاد یک دیدگاه ملی و جهانی . توسعه خارج از کشور، عملیات فراملی، گروه های سازمانی چند ملیتی با رقابت بین المللی و تاثیر برند؛ پرورش و ایجاد گروه های سازمانی چند ملیتی با فن آوری های پیشرو، مارک های شناخته شده و پیشروی ارتقاء صنعتی است. "وانگ جون معتقد است.

خبرنگار "اوراق بهادار روزانه" از SASAC یاد گرفته است که از زمان برگزاری 18مین کنگره ملی حزب، موفقیت 18 گروه 34 شرکت تکمیل شده است، نتایج بسیار قابل توجه است. در سال 2016، سود کلی شرکت های بازسازی شده از سال 2012 بیش از 40 درصد افزایش یافته است. از نظر کارکنان و هزینه های مدیریت شرکت، در اوت 2017، دولت مرکزی در مجموع 6،395 دستگاه قانونی را کاهش داد، هزینه های کار را به 27.4 در کل هزینه های مدیریتی را با 10.6 میلیارد یوان کاهش داد، که همچنین باعث بهبود کارایی عامل و کاهش هزینه ها و هزینه ها شد. .

همزمان، شرکت هواپیمایی چین به تازگی تاسیس شد. علاوه بر این، سه شرکت مخابراتی راه اندازی شرکت Tower، China Aerospace Materials و سه بزرگترین خطوط هوایی را برای ایجاد بستری برای حفاظت و به اشتراک گذاری مواد هواپیما راه اندازی کردند. شرکت های زغال سنگ مربوطه یک پلت فرم مدیریت دارایی برای شرکای زغال سنگ برای شرکت های مرکزی ایجاد کرده اند که عمدتا تمرکز منابع را برای شرکت های رقابتی و تمرکز شرکت های بزرگ ترغیب می کند.

طبق گفته Bai Yingzi، مدیر دفتر اصلاحات SASAC، گام بعدی این است که همچنان تمرکز منابع را بر شرکت های اصلی کسب و کار و شرکت های سودمند، تقویت و اصلاح اصلی کسب و کارهای شرکت های مرکزی، و رشد گروهی از رقابت اصلی، بازده تخصیص منابع بالا و مزایای صنعتی از طریق بازسازی. شرکت های برجسته واضح نقش مهمی در احیای اقتصاد واقعی ایفا می کنند.

علاوه بر این، بهره وری از تخصیص دارایی های دولتی پس از سازماندهی مجدد نیز به طور قابل توجهی افزایش یافته است. قابل درک است که از زمان تأسیس شرکت برج، سطح مشترک از برج های فولادی جدید از 20 درصد به 70 درصد افزایش یافته است. در دو سال گذشته، ساخت 501000 تکرار برج، ساخت سرمایه گذاری ذخیره شده 88 میلیارد یوان را کاهش داده و 23000 هکتار زمین را ذخیره کرده است. چین COSCO Shipping به طور جامع هماهنگی تجارت کانتینری را ارتقا می بخشد و یکپارچه سازی شبکه های داخلی، شبکه های خارج از کشور، سازمان ها، سیستم عامل ها و مسیرهای هوایی را تکمیل می کند. در سال 2016، آن را به حدود 4.7 میلیارد یوان افزایش داد.

صفحه 3 از 3

در تاریخ 20 سپتامبر، در نمایشگاه ماشین آلات بین المللی ماشین سازی بین المللی چین (پکن) در سال 2017، اولین کاترینتای نسل جدید هیدرولیک، توجه بسیاری از بینندگان را جلب کرد. در همان روز، کاترپیلار، شش محصول هوشمند و راه حل را در یک نگاه معرفی کرد که یکی از برجسته ترین نمایش های آن بود.

این نمایشگاه اولین نمایشگاه بین المللی در مقیاس بزرگ از زمان بازسازی صنعت ماشین آلات ساخت و ساز جهانی است. علاوه بر کاترپیلار، بیش از 1000 تحقیق و توسعه، سازمان های تولیدی و خدماتی از صنایع ماشین آلات ساختمانی از جمله Sany Group، Zoomlion و XCMG نمایش داده می شوند. پس از محبوبیت قابل توجه است که بهبود صنعت ماشین آلات ساخت و ساز پس از پنج سال "زمستان" است.

طبق داده های انجمن صنعت ماشین سازی چین، در ماه اوت سال جاری، تولید کنندگان برجسته بکسل حدود هشت هزار بیل مکانیکی از انواع مختلف فروخته و نرخ رشد در پنج ماه متوالی 100٪ باقی مانده است.

"چین با وجود عمق تعدیلات در پنج سال گذشته، مهمترین بازار ماشین آلات ساخت و ساز در جهان است و همچنان بزرگترین بازار توسعه جهانی است." چی جون، رئیس انجمن صنایع ماشین سازی چین، در کنفرانس گفت: ماشین آلات ساخت و ساز در حال حاضر در جهان اصلی در حال حاضر تولید کنندگان در حال حاضر کسب و کار در چین آغاز شده است، و بسیاری نیز در محل عمق به دست آورد. شرکت های چینی نیز محصولات خود را از بازارهای سنتی در حال ظهور به کشورهای توسعه یافته و مناطق توسعه یافته اروپا و آمریکا گسترش داده اند.

با توجه به چن کیووا، معاون کلینیک کاترپیلار و رئیس شرکت سرمایه گذاری کاترپیلار چین، به جز عوامل چرخه ای، عوامل اصلی رشد صنعت ماشین آلات ساخت و ساز، پروژه های ساختمانی زیربنایی ملی، توسعه املاک و مستغلات و شهر سازی است. ساخت "One Belt and One Road" و شتاب پروژه های PPP رانده شده است. با این حال، چن Qihua همچنین گفت که ویژگی های رشد در حال حاضر در بازار بسیار متفاوت از پنج سال پیش است. صنعت ماشین آلات ساخت و ساز وارد عصر جدیدی شده است که توسط ماشین های هوشمند و خدمات هوشمند وارد شده است.

این قضاوت توسط وانگ مین، رئیس XCMG تایید شد. او گفت که در پنج سال گذشته صنعت ماشین سازی ساخت و ساز در چین گامی نداشته است، اما طرح آن را در اینترنت چیزها، ابرهای صنعتی و تولید هوشمند تسریع کرده است. در این نمایشگاه، محصولات جدید XCMG پر از محصولات تازه تولید شده هوشمند هستند.

چه مدت می تواند رشد رشد بازار ماشین آلات ساختمانی حفظ شود؟ چن Qihua گفت که از سال آینده، انتظار می رود صنعت صنعت ساخت و ساز به مرحله پایدار و پایدار وارد شوید. در دو تا سه سال آینده، صنعت ماشین آلات ساخت و ساز رشد پایدار و پایدار را حفظ خواهد کرد.

این دیدگاه همچنین نشان دهنده دیدگاه های بسیاری از غرفه داران است. به طور خاص، به عنوان اقتصاد چین تثبیت شده و بیشتر مطلوب است، اعتماد اکثر شرکت ها بیشتر افزایش یافته است.

در حال حاضر، زمینه ماشین سازی ساخت و ساز در چین یک بازار کاملا آزاد و رقابتی است و سرعت بقای مناسب ترین در صنعت، سرعت بخشید. یک فرد مسئول شرکت ماشین آلات ساخت و ساز در فوجیان نشان داد که با بهبود مداوم نیازهای ملی در زمینه حفاظت از محیط زیست، استانداردهای تولید در صنعت قبل و بعد از 2019 قرار خواهد گرفت.


دانش صنعت مربوطه

محصولات مرتبط