تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

صنعت ساخت و ساز ماشین آلات در رشد بهبود یافته است

- Mar 23, 2018 -

در تاریخ 20 سپتامبر، در نمایشگاه ماشین آلات بین المللی ماشین سازی بین المللی چین (پکن) در سال 2017، اولین کاترینتای نسل جدید هیدرولیک، توجه بسیاری از بینندگان را جلب کرد. در همان روز، کاترپیلار، شش محصول هوشمند و راه حل را در یک نگاه معرفی کرد که یکی از برجسته ترین نمایش های آن بود.

این نمایشگاه اولین نمایشگاه بین المللی در مقیاس بزرگ از زمان بازسازی صنعت ماشین آلات ساخت و ساز جهانی است. علاوه بر کاترپیلار، بیش از 1000 تحقیق و توسعه، سازمان های تولیدی و خدماتی از صنایع ماشین آلات ساختمانی از جمله Sany Group، Zoomlion و XCMG نمایش داده می شوند. پس از محبوبیت قابل توجه است که بهبود صنعت ماشین آلات ساخت و ساز پس از پنج سال "زمستان" است.

طبق داده های انجمن صنعت ماشین سازی چین، در ماه اوت سال جاری، تولید کنندگان برجسته بکسل حدود هشت هزار بیل مکانیکی از انواع مختلف فروخته و نرخ رشد در پنج ماه متوالی 100٪ باقی مانده است.

"چین با وجود عمق تعدیلات در پنج سال گذشته، مهمترین بازار ماشین آلات ساخت و ساز در جهان است و همچنان بزرگترین بازار توسعه جهانی است." چی جون، رئیس انجمن صنایع ماشین سازی چین، در کنفرانس گفت: ماشین آلات ساخت و ساز در حال حاضر در جهان اصلی در حال حاضر تولید کنندگان در حال حاضر کسب و کار در چین آغاز شده است، و بسیاری نیز در محل عمق به دست آورد. شرکت های چینی نیز محصولات خود را از بازارهای سنتی در حال ظهور به کشورهای توسعه یافته و مناطق توسعه یافته اروپا و آمریکا گسترش داده اند.

با توجه به چن کیووا، معاون کلینیک کاترپیلار و رئیس شرکت سرمایه گذاری کاترپیلار چین، به جز عوامل چرخه ای، عوامل اصلی رشد صنعت ماشین آلات ساخت و ساز، پروژه های ساختمانی زیربنایی ملی، توسعه املاک و مستغلات و شهر سازی است. ساخت "One Belt and One Road" و شتاب پروژه های PPP رانده شده است. با این حال، چن Qihua همچنین گفت که ویژگی های رشد در حال حاضر در بازار بسیار متفاوت از پنج سال پیش است. صنعت ماشین آلات ساخت و ساز وارد عصر جدیدی شده است که توسط ماشین های هوشمند و خدمات هوشمند وارد شده است.

این قضاوت توسط وانگ مین، رئیس XCMG تایید شد. او گفت که در پنج سال گذشته صنعت ماشین سازی ساخت و ساز در چین گامی نداشته است، اما طرح آن را در اینترنت چیزها، ابرهای صنعتی و تولید هوشمند تسریع کرده است. در این نمایشگاه، محصولات جدید XCMG پر از محصولات تازه تولید شده هوشمند هستند.

چه مدت می تواند رشد رشد بازار ماشین آلات ساختمانی حفظ شود؟ چن Qihua گفت که از سال آینده، انتظار می رود صنعت صنعت ساخت و ساز به مرحله پایدار و پایدار وارد شوید. در دو تا سه سال آینده، صنعت ماشین آلات ساخت و ساز رشد پایدار و پایدار را حفظ خواهد کرد.

این دیدگاه همچنین نشان دهنده دیدگاه های بسیاری از غرفه داران است. به طور خاص، به عنوان اقتصاد چین تثبیت شده و بیشتر مطلوب است، اعتماد اکثر شرکت ها بیشتر افزایش یافته است.

در حال حاضر، زمینه ماشین سازی ساخت و ساز در چین یک بازار کاملا آزاد و رقابتی است و سرعت بقای مناسب ترین در صنعت، سرعت بخشید. یک فرد مسئول شرکت ماشین آلات ساخت و ساز در فوجیان نشان داد که با بهبود مداوم نیازهای ملی در زمینه حفاظت از محیط زیست، استانداردهای تولید در صنعت قبل و بعد از 2019 قرار خواهد گرفت.


دانش صنعت مربوطه

محصولات مرتبط