در باره ما

تماس با ما

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس کارخانه: استان شاندونگ ویهای جاده Huaxia

Tel:0086-0631-5991999

فکس: 0086-0631-5999076

تلفن همراه: 13573745628

کد پستی: 264205

مدیر: Frankchao

ایمیل:whdaisuo@hotmail.com

شاندونگ Huaxia گروه شرکت, با مسئولیت محدود

گروه Huaxia در زیبا قابل زندگی شهر شناخته شده در جهان - ویهای, شاندونگ که گروه بزرگ مدرن شرکت اتحادی فرهنگی گردشگری، دارویی، ساخت ماشین آلات ساخت و ساز، توسعه املاک و مستغلات، ساخت و ساز ساختمان، دم، خدمات هتل و بسیاری از زمینه های دیگر قرار دارد. آن نیز راه اندازی شعب در فرودگاه شاندونگ، جیانگ سو Jiangyan، Tieling لیائونینگ، گوئیژو Maotai، و همچنین ژاپن، هنگ کنگ، سنگاپور و جاهای دیگر. گروه مجموع 25 شرکت های ثبت شده با کل سرمایه 15 میلیارد یوان است.

شاندونگ Huaxia گروه شرکت ویبولیتین شرکت پیشرو در صنعت تولید جرثقیل برج چینی است. اوایل سال 2005. Huaxia جرثقیل تولید شده توسط این شرکت قرار گرفت اولین بار در چین در فروش برای 12 سال متوالی با بازار سهم تا 20%. در همین حال، این شرکت همچنین تلاش های افزایش صادرات. محصولات را می توان به 37 کشور و منطقه در آسیا، اروپا، امریکا، و آفریقا شده بسیار شناخته شده و ستایش از مشتریان در داخل و خارج از کشور صادر می شود.

در سال های اخیر در حالی که تقویت مزایای محصولات هسته ویهای ساختمانی شرکت نیز به طور جدی پیاده سازی استراتژی "بیرون رفتن" به راه اندازی شعبه کارخانجات در فرودگاه, شاندونگ، جیانگ سو تایژو Tieling لیائونینگ و جاهای دیگر با مساحت حدود 2000 مو.

شاندونگ Huaxia گروه شرکت گیم به ارائه به مشتریان جهانی با تکنولوژی پیشرو و برج جرثقیل محصولات با کیفیت عالی می باشد. این رقم بیش از 50 ماشین آلات در بیش از ده سری طبقه بندی به 3 دسته جرثقیل خود--هیدرولیک جرثقیل های بی انتها و غیره توسعه داده است. HX5010 HX5810 HX6018 HX7030 و بسیاری از دیگر بین المللی جدید تاورکرین محصولات تولید در مقیاس بزرگ، قرار گرفته اند بسیار توسط بازارهای داخلی و خارجی به رسمیت شناخته شود. شرکت توجه به كشت تیم تحقیق و توسعه و اولویت را به بهبود فن آوری های محصول می دهد. 12 ثبت اختراعات فنی ساخت تا شکاف در چین و شکستن انحصار غول های فن آوری بین المللی صنایع سنگین است. این مدل استراتژی توسعه تغییر از "ساخته شده در چین" را تشویق می کند که به "ایجاد شده در چین" ترویج فعالانه توسط این کشور موفق به کسب محبوبیت گسترده و نفوذ داشتن تبدیل شده است در بازارهای داخلی و بین المللی.